Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindegyik babakocsi 15 kg-ig...

Mindegyik babakocsi 15 kg-ig terhelhető? A 17 kg-os fiamnak kellene egy könnyű sportbabakocsi.

Figyelt kérdés
július végén lesz 2éves.17 kg.Van 2 babakocsink is,de nem birja el,az egyik hauck malibu,imádjuk,csak sajnos az olyan,hogy nagyon közel van a váz a kerékhez,és mivel már 17 kg a fiam,hozzáér a vázhoz a kerék,és nem forog....ha feljebb lenne a váz,elbirná..a másik kocsink bergon,az nagyon nagy meg nehéz,meg most nem is működik.Tud már természetesen menni a fiam,csak sajnos nem lehet vele elindulni babakocsi nélkül,mert kitépi a kezét a kezemből,és elszalad,ki az útra...stb.Régóta próbálom "tanitani"neki hogy nem szabad,vagy itt jön mellettem és akkor nem kell fogni a a kezem...stb,de nem érdekli...szóval mindenképp kellene babakocsi.Nem tudtok olyat ami 15 kg-tól többet is elbir,könnyű,sport babakocsi?1hónap múlva megyünk külföldre nyaralni,oda mindenképp kell kocsi,de a hauckot már nem lehet tolni ha benne ül...
2012. máj. 4. 12:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd találtam még neked 20kg-ig terhelhető kocsit, bár nem tudom milyen árban van gyanítom 15e felett :( bár lehet használtan olcsóbb.

2012. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

első vagyok


"nem lehet vele elindulni babakocsi nélkül,mert kitépi a kezét a kezemből,és elszalad,ki az útra...stb."


ezt írtad, ezért hittem azt, hogy kitépi a kezét a kezedből és kiszalad az útra...

ne mindegy. egyébként nem azt írtam, hogy nem való neki már a babakocsi, csak ha most nem tanítod meg ezt neki akkor nagyon nehéz lesz később. azt írod hónapok óta ez megy, akkor biztos, hogy nem a dackorszak miatt van, az majd egy fél év múlva jön el igazán, egyszerűen megteheti. következetességgel pár nap alatt meg tudnád neki tanítani, ehhez nem kell verni a gyereket, egyszerűen el kell engedni a füled mellett a hisztit és felfogja, hogy nem ér célt vele.

bocs, hogy megint írtam :)

2012. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
a doktornője is azt mondta ez dackorszak.Itthon is ha valami nem úgy van ahogy ő akarja,olyan hisztit levág,vagy üvölt úgy,hogy az én dobhártyám szakad ki,vagy földhöz veri magát,vagy ami éppen a kezében van elhajintja,vagy ha éppen iszik,akkor kiköpködi azt...stb.Ezeket bárhol megcsinálja ha nem az van amit ő akar.Rengetegszer próbáltam már hogy meg sem hallom,de nem hasnál,mert addig csinálja még nem figyelek.Akár órákon át is hisztizik.Szörnyű.Van mikor normálisan viselkedik,és szépen tudunk sétálni is,segit tolni a babakocsit,vagy ha apával vagyunk,vele sétál szépen.Hiába mondogatom neki hogy ha elszalad tőlem,elüti a villamos vagy a kocsi,közbe mutatom neki hogy hol,mert közvetlen ott sétálunk a belvárosban a sétálóutcán,mondom neki hogy nem lesz akkor többet kisfiam,de semmi nem hazsnál....1-2pillanatra figyel rám,aztán menne tovább egyedül,természetesen mindig az ellenkező irányba.Ha rácsaptam,az sem használ,szó szerint kiröhög.Pefig van mikor olyan jó gyerek...nem tudom mikor fogunk tudni sétálni úgy,hogy szépen jön mellettem,és ha szólok neki hogy álljon meg,megáll...hónapok óta erre várok,végre babakocsi se kéne....kismotorjai is vannak,de azzal még rosszabb a helyzet,mert gyorsabban meglóg előlem.Na mindegy,szerintem amit lehetett megtettem,megpróbáltam,már csak abban bizom hogy tényleg eljön az az idő,mikor hallgat rám.
2012. máj. 4. 20:39
 14/16 anonim válasza:

Szia!

A Cybex, és a Maclaren egyes fajtái terhelhetőek 20-kg-ig. A Zappot is szokták említeni, hogy simán bírja a 4 éves gyerkőcöket is.


Ne izgulj nem vagy felelőtlen! 4 gyerekem van, mindegyik más, pedig ugyebár szülők ugyanazok, a nevelés is.... :) Egyéniségek! Nekem a nagylányom másfél évesen már nem ült kocsiba, de soha el nem engedte volna a kezemet. A nagyobb fiam olyan gyík volt, mint a tiéd... :) Fogtam a kezét, de olyan erősen nem lehet fogni, hogy ne tépje ki. (el nem akarja törni ugyebár az ember a gyermeke kezét, ha folyamatosan szorítjuk azért nyafog.... stb.) A kisebbik lányom viszont 3!!! évesen is babakocsizni akart. Tudott gyalogolni, de ha városnézni mentünk bizony kellett a kocsi neki. Minő meglepetés ma már nem kell, sőt 5 évesen sem kellett neki... Az ovi a vízválasztó. Ott már nagynak érzik magukat! :) Ne izgulj. Az ilyen okoska anyukák az életben általában meglepetéseket rejtegetnek. (Írásban könnyű ám bezzegnek lenni... :) ) Egyébként a kocsikat + 5 kg-ra terhelik. A hosszú túlterheléstől legfeljebb hamarabb tönkremennek. Láttam már babakocsit, amiben ült a nagy + kicsi volt az ölében. Tuti több volt így összességében a terhelés, mint 15 kg és láthatóan rutinosan mentek oviba a nagyobbacskával :)


Fel a fejjel kitartás! (Egyébként lehet már itthon is kapni gyermekhámot, ami még megoldás lehet, ha kocsi nélkül könnyebb lenne valahova elmenned. Ott szabadnak érzi magát és vissza is tudod fogni. Külföldön simán használják, és már itthon is egyre több embernél látni, hiszen bizony a gyerkőcök már csak ilyenek: önálló akaratuk van, hiszen emberek :) Sok-sok kitartást!

2013. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Már 23 kg a legény,2,5 éves.. :) De még mindig ugyanolyan makacs,akaratos mint volt,sőőt,még rosszabb....még mindig muszáj babakocsizni ha kicsit hosszabb útra megyek vele,mert még mindig nem hajlandó szótfogadni,hiába jártatom a számat..már bölcsis,reggel mindig az apjával kocsival visszük,hazafele meg velem jön busszal vagy villamossal,de megőszülök mire hazaérünk...kb 20 perc lenne hazáig,de nekünk természetesen 1 óra,amit végig hisztizik....remélem hamarosan vége ennek a korszaknak,mert nem hogy jobb lenne,ez egyre rosszabb....olyan kilátástalannak látom ezt az egészet,semmivel nem lehet hatni rá.

Egyébként találtunk egy sport babakocsit,25kg-ig jó,a nyaralásnál áldás volt,na meg most is azért,muszáj vagyok beletenni,szerencsére nem szakadt még össze :) Remélem nyáron már nem kell használni azért,csak esetleg nyaralásnál megint.

2013. jan. 29. 10:26
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia! Ha még jársz ide... Milyen babakocsit találatok,ami ekkora súlyt is elbírt? Végig olvastam mindent,kiváncsi lennék,hogy rendeződött-e a helyzet és ha igen,mikor? Mi most ugyanebben taposunk,jelenleg 2 éves. Minden jót Nektek :)
2014. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!