Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól ivott a babád egyedül...

Mikortól ivott a babád egyedül a cumisüvegéből?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szoptattam 1 éves koráig, utána a kezébe adtam az itatópoharat, pár alkalom után magától ivott belőle.

Az esti tejitalnál elfekszik, így akkor itatom. 14hós.

2012. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat hónapos, kapott egy itatópoharat aminek füle van, rájött, hogy lehet fogni, azóta a szimpla cumisüveget is megfogja, beteszi a szájába, tartja magának. :)
2012. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lányom nagyon későn, már 1 éves elmúlt mire rájött hogy emelni kell. Mindenben okos-ügyes volt, ez nem érdekelte, nem is volt egy nagy ivó soha.

Ikerfiaim 8 hós koruktól isznak egyedül belőle.

2012. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon hamar, 6 hósan már biztos. De tápszeres születésétől, szóval ismerte a cumisüveget. :)
2012. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem 10 hónapos a babám,eddig egyszer ivott egyedül belőle.Egyébként megfogja meg minden de olyan mintha nem jönne rá hogy meg kellene dönteni..Gyakoroltassam vele?
2012. máj. 5. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:
7 hónapos kortól. Most 8 és nagyon cuki, gurul a szőnyegen érte és kiszolgálja magát. Csak vizet iszik, én meg boldog vagyok, hogy nem kell itatnom mindig nekem. :)
2012. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tápszeres volt elejétől sajnos. 3 hónapos korában már tartotta először magának. Körbe is fotóztam:D Aztán mivel nagyon aranyos volt mindig odatettem a kiskezét és hetek alatt profi szintű cumisüvegemelő lett:) Ez idő tájt kezdte el a cumit is visszavarázsolni a szájába stb. Most 7 hónapos és mászás közben is issza a teát fél kézzel:D Az tatópoharat inkább rágja, a fület ugyan úgy fogja mint a cumisüveget csak max a nagyobbikba is máfél deci lehet benne mert különben nem bírja el. Nagyon édi mert ha én itatnám akkor is el akarja venni:) Ha az ágyon marad egy cumisüveg akkor pedig egyől megrohamozza:D Vettem a madelának pohárhoz tanító kis pici poharát, de még nélunk most kezdett stabilan ülni (előbb mászott). Addig nem akartam eröltetni, de lassan majd váltanunk kell a fogak miatt. De szerintem amire ösztönzöd hamarabb megtanulja. Én először mindig azért tettem a cumisüveghez a kezét amikor pihenőszékezett hogy vicces képet készítsek róla.:) talán ezért is amint használni kezdte a kezét elsők között tanulta meg.
2012. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!