Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos oltást be adják,...

15 hónapos oltást be adják, ha folyik a gyerek orra?

Figyelt kérdés
Láza nincs, nem köhög, de kb egy hete tart ez az orrfolyós időszak. Holnap viszem orvoshoz, hogy hallgassák meg, nem-e lehet valami más a háttérben. Köszi a válaszokat
2012. máj. 7. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk beadták náthásan. Szinte minden oltást náthásan kap mindkét gyerek, valahogy ráéreznek, hogy mikor kell orrot folyatni...

A doki azért alaposan meghallgatja ilyenkor őket, de általában semmi komoly, csak a takony, így aztán jöhet a szuri.

2012. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál! Hát nem tudom, felhívtam a védőnőt is, hogy vigyem, ne vigyem?...mi legyen? Szerinte nem kapja meg a dokinő nem szokta taknyosan beadni. Hát nem tudom, elviszem meghallgatja aztán majd eldönti. Ezek szerint orvosa válogatja.
2012. máj. 7. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!