Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is lehet adni...

Szerintetek is lehet adni 6hónapos babának a g3 nevű italt? Ismeri valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Apukámat szédíti ezzel már egy hónapja az egyik ismerőse és minden áron meg akarja rendelni a kislányomnak aki most lesz 6 hónapos de én nem merem neki adni mert sehol nem látom hogy kisbabák is kaphatják csak azt hogy gyerekek.
2012. máj. 12. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, nincs tapasztalatom, de a véleményem az, hogy biztos nem adnék a babámnak semmi ilyen azonosítatlan eredetű, csodaszernek kikiáltott hülyeségeket, ami csillagászati áron van. Nuskines, nemde? Nem véletlenül nem írják, hogy kisbabák is kaphatják. Szerintem várj pár évet, amíg kifejlődik a gyerek immunrendszere, megismerte az ízeket, eszik mindent, és akkor próbáld ki. Ne bombázd a szervezetét ilyen "vitaminkoktélokkal", semmi szüksége rá, még rosszat is tehetsz vele, csak ha az orvos mond és ír fel, azt add neki.

Szerintem.

2012. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is vagyok hajlandó adnom neki megmondtam apukámnak de ő sértésnek vette ezért érdekelne hogy adott-e már valaki találtam itt egy 2009-es kérdést ezzel kapcsolatba de csak egy válasz érkezett rá.
2012. máj. 12. 19:10
 3/4 A kérdező kommentje:
adni
2012. máj. 12. 19:10
 4/4 anonim ***** válasza:
hát azt hiszem van benne apró magvas gyümi így én csak 1 éves kor felett adnám
2012. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!