Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babaja estenkent az...

Akinek a babaja estenkent az anya mellen aludt el, az kesobb hogyan szoktatta at a gyermeket a cici nelkuli elalvasra?

Figyelt kérdés
(Elnezest, hogy ekezetek nelkul irok...)
2009. jún. 25. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem mondanám, hogy leszoktattam róla, hanem az történt, hogy egy idő után, kb. 2 és fél, 3 hónapos korában már nem aludt el evés közben. Viszont, megtalálta az ujját. Most az van, hogy szopizik, abbahagyja, Én beteszem az ágyába hasra, kicsit fészkelődik, bekapja az ujjacskáját, és szépen elalszik. Most 4,5 hónapos. De, szerintem ez mázli, megoldotta magától, Én nem csináltam semmit. Volt is para, mikor először észrevettem, hogy nem alszik el szopi közben.... :-))
2009. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az en fiam 4,5 honapos most, de mar elore aggodom, hogy fogom az esti szopi kozbeni elalvasrol leszoktatni (majd ha eljott az ideje persze). Eddig nem volt gond, ha esetleg kicsit felebredt, mert o is tudta mire is jo a huvelykujja, de az elmult 2 hetben dobta az ujjszopas temat.
2009. jún. 25. 22:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 3 cicin aludt el :)Ahogy nőttek,eljött az idő,4-5 hónaposan,mikor már nem aludtak el esti szopi közben.Ekkor elérkezett az idő,szopi után beraktam őket ÉBREN a kiságyba.Kis rituálét ki lehet alakítani,nálunk az altatódalocskát játszó állat felhúzása,simogatás,jóéjtpuszi,villanyoltás,és ajtó becsuk.Gyönyörűen megtanultak egyedül elaludni,soha semmi gond nem volt.
2009. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Cumit nem próbáltál még (mondjuk az Én lányom utálja)? Vagy valami rongyit, pelust, ilyesmit. Hátha rákattan valamire. Az Én manóm az ujjszopás mellett gyűri maga alá a pelust is a feje alól. Meg valahogy társította azt a két dolgot, hogy ha le van téve az ágyába hasra, akkor alvás van. Persze, csak akkor teszem le nappal is, meg este is, ha egyértelműen álmos, de még nem halálfáradt, mert akkor meg azért nem tud aludni.
2009. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg cicin alszik el, ugyhogy egyelore nincs ezzel gondom. Nappal cumival altatom el, de igy is nagyon bir kuzdeni az alvas ellen. En is a rituale kialakitasan gondolkodom...marmint egyelore csak nappalra...
2009. jún. 25. 23:12
 6/8 anonim ***** válasza:

az én fiacskám 16 hós koráig cicin aludt el, aztán kb. 2 hétig az apja altatta,

utána simán betehettem a kiságyba, mese után hasra vágja magát, megöleli a kutyusát és alszik

2009. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na, ez jol hangzik. Remelem nalunk is majd ilyen konnyen megy majd. :o)
2009. jún. 25. 23:52
 8/8 anonim ***** válasza:
15 hónapig cicin aludt el a kislányom! 3 nap kellett hogy leszokjon róla most kicsi ringatás dajkálás van helyette kb.5 perc!!
2009. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!