Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tisztítjátok azokat a...

Mivel tisztítjátok azokat a játékokat/plüss, egyéb anyag/, amire az van írva mosni nem lehet?

Figyelt kérdés
Játszószőnyegünk,minden játékára ez van írva,kivétel a szőnyeg.Kislányom pedig imádná ezeket a szájába venni.
2009. jún. 26. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
mosom:-) semmi bajuk, ugyanúgy zenebonál mint mosás előtt.
2009. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én a plüss állatokat a gépben kimostam 30 fokon. muszáj volt, iszonyúan bekoszolódnak
2009. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mindeggyikbe van valami zenél,csörög stb.
2009. jún. 26. 14:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Én azokat is kimostam, amik csörögnek-zörögnek vagy zenélnek és ugyanúgy működnek, mint előtte.
2009. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is mostam mindent 30 fokon. Volt egy nagyon hamisan szóló felhúzható zsiráf amin először kipróbáltam,azóta már többször mostam hátha...,de még mindíg szól az is
2009. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30-40 fokon viszont az atkák nem pusztulnak el. Be lehet csomagolni, és lefagyasztani, az hatásos.
2009. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is mindent a mosógépben mosok. Ami csörög vagy dudál, azok mosás után pár napig szörcsögnek, aztán rendbe jönnek :) :)
2009. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az OFFért, de köszi hogy feltetted ezt a kérdést, épp ezen gondolkoztam én is. Bár még nem játszik velük, de sokat kaptunk ajándékba kisgyerekes barátoktól, másodkézből... én is ezen dilemmáztam, hogy hogyan tegyem be a bizzegő zenélő játékokat a mosógépbe... de akkor ezek szerint nem gond. Különösen tetszett az a válasz amiben a zsiráf ellen terveztek merényletet de nem sikerült :) Aranyos :)
2009. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán lehet mosással kinyírni egy nyihogós plüsst sem. Sőt akkor sem szabad elkezdeni örülni, ha a mosás után valami néma marad. Nekünk volt egy egy hétig néma macskánk, én nem bántam igazán a dolgot. De egy hét után újra elkezdett nyávogni, gondolom ekkorra száradt ki teljesen a belseje.
2009. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!