Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor etethetem kisfiamat fém...

Mikor etethetem kisfiamat fém kanállal? Eddig csak műanyagot használtunk.

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából bármikortól, régen sem voltak műanyag kanalak, csak arra kell figyelni, hogy a fém kanál ne legyen sérült, mert megvághatja a baba száját. A műanyag kanalat azért találták ki, mert egyrészt szép vidám színekben lehet árulni, másrészt, ha forró az étel és fújni kell, a kanál nem forrósodik fel úgy, mint a fém.
2009. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én első perctől fémet használok sokkal jobban szeretem én is a babám is, soha nem volt vele semmi baj
2009. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem meg evekkel ezelött az mondta egy logopedus anyuka, hogy a fem kanalat kene csak hasznalni mert az a beszed kialakulasaban nagy segitseg tud lenni. Nem ertem az összefüggest, hogy mit es hogyan alakit a fem a szajban, ugyhogy sajna nem tudok indokkal szolgalni, de talan a neten ra lehetne keresni, hatha valoban igy van. Igaz, nem konkretan a kerdesedre valaszoltam, de ugy gondoltam egy infoval több, abbol baj nem lehet... :)
2009. jún. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor a babámat műanyag kanállal etetem akkor csak játszik vele és harapdálja. Ezért én is 5 hós kora óta fémkanalat használok.

Vigyaázni kell a bébiételek etetésénél, ha az üvegből eteted, hogy a kanál ne sértse fel az üveget.

Műanyaggal ki szoktam tenni kistányérba a kajcsit és úgy etetem.

1 éves

2009. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!