Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy érzi magát a babátok...

Hogy érzi magát a babátok csupaszon? Ma levettem fürdés előtt egy fél órával a pelust, hát szegénykém meg volt ijedve. Gondoltam jobb ha egy kicsit szellőzik a feneke.

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kismanóm imádja 4,5 hós.Mekkora a babád?A nagyon pici babák nem szeretnek meztelen lenni.Mi kb.1 hós kortól szeretünk pelus nélkül.
2009. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az enyém nagyon imádja, fürdés előtt mindig pucérkodunk egy kicsit:D 5,5 hós kisfiú
2009. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hós 3 hetes es 3 napos a bébim. imad pucér lenni, nagyokat nevet, amikor nevetni kezd, a ferjem mar menekul, mert tudja,hogy most le fog pisilni valakit (fiú) (osztott már áldást a dokinak, védőnőnek, mindenkinek, nekünk, sőt, azt is élvezi, hogy a saját szájába tud pisilni :D) (fürdéskor meg a vízbe :)
2009. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
:D Mi belepisiltünk a saját fülünkbe. :) Nagyon szeretünk csupaszkodni, fürcsi előtt mindig mesztelenkedünk, nagyon élvezi. A fürdés is nagy kedvenc, és csak az öltözködésnél szokott eltörni a mécses. De ott rendszerint.....(5 hós kisfiú) :)
2009. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4 és fél hos a baba.ma volt elöször csupaszon fél óráig.lehet még furi neki.köszi a válszokat.
2009. jún. 29. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy pelust (textil) teritettem rá, ha csupasz volt ackis hasára, igy nem érezte meztelennek magát, egy idő utàn már az sem kellett. Nálunk ez vált be.
2009. jún. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!