Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes kislányom nem akar...

4 hetes kislányom nem akar megmaradni a kiságyban. Hogyan tudnám odaszoktatni?

Figyelt kérdés
A mellkasomon minden további nélkül elalszik, de amint le akarom tenni, már kiabál is.
2009. jún. 30. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
én letettem akkor is ha sirt. és sok sirástól elálmosodott. egy darabig én tologattam de aztán rájöttem se hossza se vége nincs neki!
2009. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még nem késő, tessék leszoktatni a mellkason altatásról, különben nehéz dolgod lesz később...Az én babóm kezdettől csak büfiztetés alatt volt az ölemben, és teljesen jól elaludt cicin vagy cici nélkül babakocsiban. Ma fél éves, és még mindig így alszik el, kivéve este, mert este a kiságyába teszem vacsi után, és addig simogatom az arcocskáját, míg el nem alszik. De nem veszem ki onnan!.
2009. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt! Ahogy nő egyre kényelmetlenebb lesz neki,s akkor majd vissza lehet szoktatni. Mi ezt tettük.

Nos, ez a rossz módszer! Ezt ne tedd, mert evvel kézbe is szoktatod, ami később nagyon rossz lesz. (egész nap tartani)

Még most könnyű kiságyba szoktatni, ragd nyugodtan bele, s ha sír menj oda hozzá,de ne vedd ki, hanem simogasd meg. Lássa, (érezze)hogy ott vagy.

Eltart egy darabig, de meg fogja szokni!

Tudom, szörnyen hangzik, de hidd el, később neki is könnyebb lesz így!

2009. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2hetes...amikor hazajöttünk voltak gondok a kisággyal. De szopi,büfi és irány a kiságy. Ha sír,akkor jön a cumi. :( Megnyugszik és alszik. Próbáld ki,nálunk ez vált be.
2009. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi!Nekem ugyan ez volt az elején.Gyűlölte szó szerint az ágyát.Ha el is aludt rajtam,ahogy a kis ágyába tettem óvatosan rögtön felébredt és hisztibe kezdett.Aztán pár hét múlva megszokta.Fontos hogy akár mennyire is hisztizik akkor is szoktasd oda.Ha sír kiveszed vissza altatod,aztán előbb utóbb csak el marad benne mert már fáradt lesz hisztizni.Én legalábbis így csináltam,aztán pik pak megszerette a kis ágyát :)
2009. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is bőgés volt az elején.Együtt aludtunk.Ma 3 hónapos,kb.2 hete nézegeti a zenélőt és fogdossa a csörgőt,így alszik el.Azóta átalussza az éjszakát is.Tudom közhely,de türelem.
2009. jún. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!