Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babamasszázst mikor folytattad?

A babamasszázst mikor folytattad?

Figyelt kérdés

A kicsimet 6 hónapos koráig minden este fürdés előtt átmasszíroztam, imádta. Aztán elmúlt a varázs, mocorgott, kalimpált, nem igényelte.

2 éves lesz, ilyen korban érdemes újra megpróbálni az esti masszírozást, vagy már teljesen felesleges?



2012. máj. 31. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. nálunk is így volt. :) Megpróbálhatod, de szerintem már nem fogja engedni. Az én fiam már 3,5 éves, elég száraz a bőre, sokszor kell kenni. Van, hogy engedi, hogy megmasszírozzam míg bekenem, akkor hasra is fekszik, de legtöbbször még azt sem akarja hagyni, hogy bekenjem, úgyhogy gyorsan kell elkapnom, amíg meg nem unja.
2012. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kerria ***** válasza:
Próbáljátok meg már nem masszírozásnak hívni, hanem fürdés után testápolóval bekenni (és kenés közben kicsit masszírozod). Nálunk ez vált be, mivel látta, hogy mi is testápolózzuk magunkat, ettől kedvet kapott.
2012. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sok eszemmel nem is gondoltam rá, hogy a testápolóval is milyen jól lehet masszírozni :)
2012. jún. 1. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!