Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír fel éjszaka legalább...

Miért sír fel éjszaka legalább 10szer?

Figyelt kérdés
Mire odaérek már nyugodtan alszik tovább..10 hós lesz
2012. máj. 31. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogzik?
2012. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen vagy fog, vagy elnyomta magát

:) nálunk is ez van

2012. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jöhet a foga,fázik,melege van,de ha pisil arra is felébredhet!

De ha a foga fájna,akkor nem biztos,hogy vissza aludna mire odaérsz!

2012. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megijed valamitől.
2012. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fogacskát most nem látok, meg akkor másképp szokott sírni(már 8 kint van). De mitől ijed meg? Vagy álmodhat?
2012. máj. 31. 20:01
 6/8 anonim ***** válasza:

ezen én is sokat gondolkoztam, mert az én fiam is pont ilyen. A mai napig többször felsír, de mostanra Ő inkább csak az elalvás utáni 3 órában. Másfél éves.

Arra jutottam, hogy annyi minden van, amire mi nem is gondolunk, mert nekünk már természetes. Pl. elzsibbad a keze, elnyomja a fülét, és ahogy már írták pisil, fázik mert lerúgta a takarót, vagy melege van, vagy szomjas, ilyesmik.

De! Mivel 10 hónapos még valamire gondolok. Talán mostanában éri már több inger, esetleg mászik, felfedez. Vagy már kimerészkedtetek a játszóra is?! Ezeket az élményeket a babád újra éli éjszaka és ettől nyugtalanabb.

A kisfiam ha sok, vagy új inger éri (játszóház, szülinapi zsúr sok gyerekkel, stb) akkor szörnyen alszik éjszaka.

2012. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is arra gondolok, hogy álmodik, az én fiam most 14hós, és ö is néha felsír, de alszik tovább. Rosszat álmodott :)



Biztos azt álmodta, hogy nem adtam oda neki a kulcscsomóm! :) Most az a mindene, utána meg keresem a lakásba egy félórát! :)

2012. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és lehet benne valami. Figyelem a napjainkat, s tényleg, ha valami több van, mint máskor, akkor bizony többet is sír fel..
2012. jún. 2. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!