Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Husi" anyukák! Mentek a...

"Husi" anyukák! Mentek a babóval babaúszásra, strandra, vagy inkább az otthoni medencében pancsizik a baba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
PErsze, hogy megyünk. Akinek tetszik nézi, akinek nem tetszik, nem nézi! :-)
2009. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert te husi vagy a gyereket még nem foszthatod meg a strand örömétől és a szocializálódástól,tehát a kérdésre válaszolva,igen megyek vele,nem sok husi van rajtam de nem érdekel.Különbenis idén nyáron divat a ratro fürdőruci,húzott,erősítős szóval nem buggyanhat ki semmi.


Különben is nem kell azt gondolni rögtön,hogy aki duci az már nem is lehet sikkes.Nézd csak meg Makány Mártát.Mekkora már,mint egy ház és mégis ő magyarország egyik legjobb divattervezője.Te meg gyereket is szültél már,nehogy szégyenkezz...

2009. júl. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
sikkes:)))) ez nagyon tetszik:))))) jobb lett a napom:))
2009. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

:) Én nem husi vagyok hanem zsír :::)))

Kb akkor a hasam mint 4 hónapos terhesen, és ha lehajolok akkor van vagy 3 úszógumim, de akkor is kimegyek a strandra, és akinek nem tetszik az szépen hazaballag.

2009. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csajok! Az első osztály mindig párnás.

Mi is fogunk strandolni menni- akinek nem tetszik nem néz rám.

2009. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron,amikor 3 hónapos volt a fiam,akkor még nem zavart,de idén még mindig ugyanannyi kiló vagyok(még aktívan szopik) és valahogy most szégyenlősebb lettem,de úgy látszik az idén nem is biztos,hogy sokat kell strandolnunk az idő miatt,de persze miatta azért ha lehet majd irány a Balaton.
2009. júl. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!
2009. júl. 1. 14:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is husi, zsír meg háj vagyok, de vinni fogom a kislányomat strandolni!
2009. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem akkor be kellene szerezni egy ápol és eltakar strandkendőt!
2009. júl. 1. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!