Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz ezzel a babával?

Mi lesz ezzel a babával?

Figyelt kérdés

Egy jó ismerősömnek született egy hete egy babája.3.5 kiló,minden rendben volt,nagyon várták.Megszületett,nem volt semmi,felsírt.Átvitték anyukát és gyermekét az őrzőbe,apuka is ott volt velük.Egyszer ment be a nővér és elkezdett velük kiabálni,hogy nem látják hogy a baba nem lélegzik? Gyorsan újraélesztették,gépre tették.később levették a gépről,mert lélegzett egyedül,de agyi tevékenysége nincs,és 2 napja se széklete,se vizelete.Mi lesz vele? (a család teljesen ki van borulva)


(én minden nap hálát adtam eddig is a gyermekeimért,mert már 3 éve tudom,mekkora szerencse egy egészséges gyermek és annyira zavar,mikor valaki elszomorodik,hogy nem "megfelelő" a neme születendő gyermekének)


2012. jún. 3. 21:02
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
74%
Talán meghal, de ez a legrosszabb. Szerintem valahogyan nem fejlődik jól az idegrendszere, vagy idegrendszeri fertőzése van, ami leépíti szegény szervezetét. Orvosoktól nem kérdezték, mi lesz vele?
2012. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Agyhalott.
2012. jún. 3. 21:06
 3/53 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy sokan kegyetlennek fognak tartani, de remélhetöleg meghal. Ugyanis, ha véletlen életben maradna, akkor is súlyos fogyatékos lenne, ami az egész család életét tönkretenné. Igy is nehéz lenne elfogadni, hogy meghalt, de még mindig könnyebb, mint egy magatehetetlen valakit tartani. Egy ismerösöméknél volt hasonló eset, ott most 43 éves a "baba", de még mindig csak fekszik, nem néz, nem szól, éppen csak lélegzik. Az anya egész nap öt probálja ellátni, a férj éjjel-nappal dolgozik, hogy ne haljanak éhen, családi élet nincs, a gyerek meg "él".
2012. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az appgar értéke?
2012. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
10-es.
2012. jún. 3. 21:09
 6/53 anonim ***** válasza:
80%

Szegény pici!

Igen, szerintem engem is kegyetlen idiótának fognak tartani, de szerintem jobb lenne, ha elmenne a világról. Mert nagyon súlyos fogyatékos lenne, szenvedne.

De ha egészségesen született, hogy a fenében lett közben agyhalott? :O

2012. jún. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Minden oké volt,mikor megszületett.Az őrzőben történt minden,mikor már csak egymással voltak elfoglalva
2012. jún. 3. 21:10
 8/53 A kérdező kommentje:
Mire észrevették hogy nem lélegzik,már súlyosan agykárosodott,aztán az eeg nem mutatott semmi tevékenységet.
2012. jún. 3. 21:11
 9/53 anonim ***** válasza:

Hogy történhet ilyen? 10-es appgar mellett?

Könnyű szülése volt?

2012. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
86%
Az apgar-ja itt már nem fontos, hiszen már jóval a szülés után történt. Ez bizony bölcsőhalál lesz, hiszen az agyhalából még nem tért vissza senki. Sajnálom :(
2012. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!