Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jogosan haragszik rám anyósom,...

Jogosan haragszik rám anyósom, bocsánatot kéne kérnem?

Figyelt kérdés

Összejött egy férfivel, akinek a nővére ugyanakkor lett nagymama, mint amikor én szültem. Ez a nő nagyon erőszakos, mert csecsemős nővér volt és ő mindenhez ért. Hétvégén anyósomnál voltunk és elpanaszolta, hogy a menye nem engedi hogy kettesben legyen az unokával. Nagyon panaszkodott, szidta a menyét elég csúnya stílusban. Amikor elment megmondtam anyósomnak, hogy ha csak fele olyan erőszakos szembe mint a menye háta mögött, hát én sem bíznám rá a gyerekemet két percre sem.


Erre most kiderült, hogy anyós haragszik rám mert megmondtam a véleményem.


Bocsánatot kéne kérnem?


2012. jún. 4. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert nem róla mondtál rosszat. Ha amúgy jó a viszonyotok akkor ne is foglalkozz vele, majd elfelejti. Ha meg ilyenért megharagszik hagy egye a méreg, neked ezért ne legyen rossz napod:)
2012. jún. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért kellene bocsánatot kérned az őszinte véleményed miatt? Nem hazudtál a szemébe és a háta mögött lehordtad, mint az a nő a menyét, hanem kiálltál a saját véleményedért. Ha ez valakinek nem tetszik, tehet egy szívességet. :)

Egyébként valószínűleg azért "fáj" ez a vélemény az anyósodnak is, mert sejti, hogy van benne igazság..

2012. jún. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az elején engem is próbált tanácsokkal ellátni a nő, aztán amikor legközelebb találkoztunk rákérdezett, hogy "ugye úgy csinálod, ugye jobb így, igazam volt?" Nekem ő egy idegen, szóval könnyen lerázom magamról de nem lennék a menye helyében.


Azért zavar, mert jóban vagyunk anyósommal, pár apró vitát leszámítva nagyon jó a viszonyunk. Nem akarok ilyen hülyeség miatt haragban lenni vele.

2012. jún. 4. 09:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsánatot kérni, mert őszintén véleményt nyilvánítottál?

Ha ez kéne a jó viszonyhoz, az nem jó viszony.

Szerintem.

2012. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem :)
2012. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!