Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával egyött beköltözhetünk...

Babával egyött beköltözhetünk uj házunkba ha csak ágyvan hűtő és mosógép?

Figyelt kérdés

szóval most csak 6 hetes vagyok. aházunkat szétvertük teljesen nyilászáró csere kivül belül vakolat,mert levertük mindet. ,gáz viz villany ujra huztuk ,teljesen átalakitottuk az egész lakást. kertes ház. én szüleimnél lakunk. idén már kész lessz,de a berendezésben nemvagyok biztos hogy mind meglessz mire megszületik . most fürdőcsempét rakjuk,és járólapot. Majd ágy ,kis ágy mosógép hűtőnk lesz de ahol főzni tudok konyhabutore még nem.


választani kelett vagy hitelle és gyorsan,vagy lasan de saját pénzből csináljuk hát mi sajátot döntöttük. Ha már eddig nemvolt hitelünk ugyvagyunk nem is lessz.

anyuémnál maradhatunk de már úgy mennénk. azért reménykedem hogy hátha készlessz teljesen mert csak 9 hónap idő van még ...


2009. júl. 1. 19:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
férjem dolgozik én nem. mostmár nemis mehetek el mert vártunk sokat a babára és vigyáznom kell magunkra
2009. júl. 1. 19:38
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha meleg víz, fűtés van, miért ne költözhetnétek oda?! Simán. Eleinte biztosan nehezebb lesz, de szép lassan felszerelkeztek mindennel.

Gratulálok a babádhoz!

2009. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
amúgy köszi. van viz meg gázis tudunk füteni csak berendezés hiány lessz lehet,de azért reménykedem hátha sikerülne megvenni addig.
2009. júl. 1. 19:43
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a babát nem fogja érdekelni milyen a berendezés:) Csak őt tudjátok a kellőképpen ellátni, és szerintem menni fog. Az elején úgy sem fogsz tudni "konyhatündérkedni" , szóval neked sem fog hiányozni a konyha:)

Sok boldogságot a babához!

2009. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A babának csak rád van szüksége. Szerintem nyugodtan költözhettek.
2009. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem a konyha nagyon fontos ! Sokszor kell ott téblábolni .Cumis üveget mosni, ki főzni ha nem elektromos a steri.És szoptatás alatt sokat kell enni mivel nagyon éhesek vagyunk.Férjnek enni adni.
2009. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha az alapvető higiéniát be tudjátok tartani,akkor miért ne?A picinek eleinte tökéletesen megfelel a kiságy,na meg a te ölelő karod:)Ebédre meg befizettek valahova,ha főzni nem tudsz.
2009. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
tányér edény stb.. fontos ja és asztal ,szék. Mondjuk egyik tv adásban vacsoraestben,a wc.-ben mosogadtak , meg ott szűrték le a tésztát. Gondolom ez nem kényelmes.
2009. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
helyesbítek: wc-helységben a kézmosoban mosogatott a fiu . de a tésztavíz a wc-be landolt :)) Nem látátok? :))
2009. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem gond, nyugodtan költözhettek, ő ugyis vagy a kiságyában lesz, vagy pedig veled a nagy ágyban!

Anyukáméknak sem volt több, mikor átköltöztek a házukba, s én is pár hónapos voltam akkor,szépen lassan meglett minden!

2009. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!