Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Felicitastól mást is hívogat...

A Felicitastól mást is hívogatnak hogy kijönne egy tanácsadó átbeszélni a pénzügyi lehetőségeket?

Figyelt kérdés

Arra hivatkozik a csaj, hogy az állami támogatásokról is felvilágosítást adna, milyen kedvezmények vannak, kedvezményes vásárlások (??!), stb.

De gondolom nyilván nem csak ebből állna. Volt valakinél ilyen? Ha igen mi volt, rátok akart sózni valamit?

Nem szeretnék egy erőszakos ügynökkel találkozni.



2012. jún. 5. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Engem hál' istennek elkerültek.
2012. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Engem sem hívogattak! Lehet, hogy csak erre hivatkozik, aztán ki tudja mit akar! Csak óvatosan ezekkel a hívogatókkal!
2012. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Hozzám is akart jönni, megköszöntem, nem kértem.

Ez egy sima befektetési tanácsadó, aki ilyen olyan befektetésre akar rábeszélni - általában a saját portfóliója alapján, ami közel sem biztos, hogy a legjobb variáció.

Ha úgy érzed, kell segítség a pénzed befektetésében, akkor nyugodtan meghallgathatod, de ha magad is el tudod dönteni, mibe fektess, akkor köszönd meg és mondj nemet.

2012. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Engem is hívtak. Aztán le kellett mondanom, mert tényleg közbejött vmi. Azóta nem kerestek. Tök ciki saját magam előtt, mikor felhívott a nő a Felicitastól, tök megörültem, azt hittem, nyertünk vmit :D:D:D

De amúgy tuti, hogy vmi biztosítást vagy lekötést akarnának "rásózni" az emberre.

2012. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Engem sem hívogattak.

Szépen közöld telefonon, hogy köszönöd, de erre neked se időd se energiád nincs!!Arról nem is beszélve, hogy nem érdekel..Erre majd jönnek a szöveggel, "hogy de ez az ön érdeke..blabla".

Rázd le..nem vagy köteles beengedni!

2012. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Azokat hívják, akik kérik a kórházban a Felicitas csomagját. :-S
2012. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Engem nem hívogattak, hanem szó nélkül beállított egy férfi: Ezért, és ezért jöttem...blablabla

Mondtam, hogy semmi ilyen nem érdekel, mert nincs pénzünk havonta befizetni, stb.

Lehet, hogy bunkó vagyok, de be sem hívtam.

De máshonnan rendszeresen hívnak, azokat is lerázom egyből, mert nagyon unom, mikor rászállnak az emberre, és levegővétel nélkül nyomják az 5 perces dumájukat!

2012. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Engem is hívogatott mindenki az elején. Egyszer egyeztettem is időpontot, bár fogalmam sem volt ki és miért akar jönni hozzám. Én ilyen dinka vagyok, hogy nem tudok nemet mondani, de mégsem akartam beengedni a lakásba. Telefont szépen némítottam, kaputelefont szépen leakasztottam. Hallottam én h recseg, nyomták ezerrel, még fel is tudtak jönni, hívtak. De a babám pont akkor aludt 3 órát, én meg inkább örültem h kialussza magát. Sosem kelteném fel ilyen miatt.
2012. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Engam is hívogattak,nagyon nehezen tudtam lerázni az ügynököt udvariasan,már ajándékot is ígért,csak,hogy jöhessen,aztán már nem vettem fel neki a telefont 2x,3x,na azóta nem kerestek.
2012. jún. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Aki lepontozta a kérdésre adott válaszomat, gondolom a telefonáló tukmáló ügynök. Sosem értettem ezeket a kényszeres pontozgatókat, pláne, hogy nem vállalja fel!!! Alja népség.-jöhet a lepontozás!


Más. Én kaptam Felicitas csomagot anno a kórházban, de nem hívtak, ahogy már írtam is.

2012. jún. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!