Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fogadtassam el a...

Hogyan fogadtassam el a tápszert 5 hónapos babámmal, ha már kevés a tejem és még sem kell neki a tápszer 5 órája nem evett?

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
ízesítsed gyümölcsel én kakaót is szoktam belerakni vagy egy-két kanál gyümölcsös tejpépet. nekem úgy elfogadja.
2012. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit off: én nem a tápszert erőltetném, hanem inkább szaporítani a tejet gyakori szoptatással (akár óránként), és csak tényleg a végső esetben tápszereznék. Nem mondom, hogy ördögtől való dolog, de ha nem muszáj, akkor nem adnék neki.
2012. jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem a véleményed fogalmad sincs róla, hogy miért nincs tejem szóval jó volna ha megülnél seggeden okoska nem vagyok kíváncsi az ilyenekre!Nem lehet mindenki tejcsárda, mert akkor ki sem találták volna a tápszert nem elég baj nekem, hogy nincs még te osztod nekem az észt!?Szerinted nem az volt az első??Mindenki azt gondolja akinek ömlik a teje, hogy ez másnak is így van!
2012. jún. 5. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Kipróbáltál másik fajtát? Nekem ki kellett mást is próbálni, végül a 3-at fogadta el. Kitartást!!!
2012. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj , de akkor is igaza van a válaszolónak, aki a szoptatást javasolta.nem a tápszerhez kell nyyúlni először ,hanem próbálni szoptatni, szaporítani a tejcsit.

De te tudod, neked mi a jobb(és olcsóbb).

Ha éhes lesz hidd el megeszi majd.Kakaót ilyen kicsinek ne adj semmiképp.Inkább akkor próbálj más fajta tápszert.

2012. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Nyugi már, én nem ilyen stílusban írtam, csak próbáltam tanácsot adni. Igen, igazad van, tényleg nem tudom, hogy mi miatt kevés tejed, nem is tartozik rám, de leírhattad volna kulturáltabban is. Mellesleg jeleztem, hogy offolni fogok, úgyhogy totál figyelmen kívül is hagyhattad volna.

Komolyan, az ember segíteni próbál, erre rögtön a torkának ugranak... Ez most igencsak sz*rul esett...

2012. jún. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!