Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg strandolásko...

Hogy oldjátok meg strandoláskor a peluskérdést?

Figyelt kérdés

Ráadom az úszópelenkát, de ha kijövünk a vízből, akkor azt szerintem érdemes lecserélni sima pelenkára, aztán ha megyünk be a vízbe, vissza. Namost azon dilemmázok, hogy hányszor fogok neki pelust cserélni a Balatonon. Mert ugye gondol egyet, és bemegy a vízbe. Ti hogy csináljátok?


Otthon a kertben nektek úszópelus vagy sima bugyika van rajta?



2012. jún. 9. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

én leszedtem róla az úszópelust, ne legyen vizes pelenkában.

kicsavartam és visszaadtam rá ha belement ennyi.

otthon meztelenül vannak.

2012. jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem idén 14 hónapos a lányom és nem adok rá, csak sima fürdőbugyit, mert ő fürdésnél sem kakil a vízbe. a pisit pedig az úszópelus is átengedi, úgyhogy nincs sok értelme szerintem. a kisfiamnál is így csináltuk,egy sima fürdőbugyi és kész. amikor kijöttünk, akkor kiöblítettem a csap alatt, pillanatok alatt megszáradt és vissza tudtam rá adni, mikor újra bementünk. Kint pedig bugyipelusban volt a strandon. a lányomnál is így fogjuk idén csinálni.

ha homokos a part és ott vizeznek,akkor szerintem simán lehet meztelenül vagy bugyiban egész nap.

2012. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a balcsihoz elég egy vékony fürdőgatyó, ha kijön gyorsan megszárad, viszont mégis van valami a fenekén, hogy nem menjen tele mindennel (homok, fű, stb), ha meg véletlenül belekakil, akkor pech, ki kell mosni.
2012. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mosható úszópelust adok rá, kijön leveszem,kicsvarom száradni teszem ,adok rá egy pelenkát vagy kis bugyit ,majd vissza az mosható úszó , 1500 Ft körül lehet már kapni ,úszónadrág nejlon betéttel ,praktikus.
2012. jún. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!