Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik éjszaka 7-8...

Miben alszik éjszaka 7-8 hónapos babád a kb.23 fokos szobában?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Pamut,vagy plüss hálózsákban.
2012. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú body+pizsama alsó
2012. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyelőre hosszúujjú (egyberészes) pizsi. De ma reggel nagyon melege volt, pedig csak pokróccal takartam. Lehet, ha ilyen meleg marad, keresek valami rövidet.
2012. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body, vékony, könyékig és térdig érő egybe pizsama és adok rá egy vékony zoknit. Takaróval takarózik, már elhagytuk a hálózsákot, büntetés lenne neki, az meleg is, meg abban nem tud az oldalára fordulni, pedig gyakran megfordul álmában. Legfeljebb-ha lerúgja a takarót, újra takarom.
2012. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hú, hát én a többiekhez képest akkor "laza" vagyok. :O Az enyémen csak egy hosszú ujjú,vékony body van és egy nagyon vékony takaró.
2012. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az én kislányom is rövid ujjú bodyban , vékony nadrágban és zokniban alszik, vékony takaróval, de annyira forgolódik és izzad, hogy gondoltam, hogy csak egy bodyt adok rá. De mi lesz még nyáron, akkor majd mit adok rá? ezért kérdeztem, hogy ki miben altatja.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. jún. 9. 15:41
 7/8 anonim ***** válasza:
én most hogy ilyen melegek vannak és ráadásul nekünk fent van az emeleten a szoba(28 fok van most éjjel 25)csak egy rövid ujjú napozóban alszik és egy vékony takaróval.de mindig lerúgja magáról azt is.
2012. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
rövid ujjú body, hálózsák. A hálózsák átmeneti, nem a vékony pamut anyag, hanem egy kicsit vastagabb, ujjatlan
2012. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!