Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szólítjátok a babátokat...

Hogyan szólítjátok a babátokat? A nevén vagy van valami beceneve?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, hogy sokan akár évekig is gondolkodnak a babájuk nevén, aztán végül ráragad valami aranyos becenév :)
2009. júl. 3. 12:48
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Biuska, illetve Manóka, olykor Manócica. :)
2009. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
24%
Jézusom, és ilyenkor gügyögtök is? Nekem még nem született meg a babám, de én sose szerettem ezt. Senkit nem akarok ezzel megbántani, csak érdekelne, hogy más is ugyanezt gondolta korábban? Én is ilyen leszek?
2009. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó válaszoló: igen, több, mint valószínű, hogy ilyen leszel. Ugyanúgy gondoltam, mint te, mostmeg mivan - gügyögünk:))))
2009. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kislányom Lili Vivien :) sokszor becézzük Lilcsi,Lilu,Lilka :) de nagyon sokszor a nevén hívjuk :) bármelyiket mondom hallgat rá,és figyel nagyokat kacagva :) 8,5hós kislány anyukája
2009. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gügyögünk. Pedig 40 évesen szültem, és mégis :)))))

Tuti te is ilyen leszel!

2009. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
13:35-ös és 36-os, köszi, akkor igyekszem ezeken nem meglepődni :))
2009. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
13:35-ös vagyok. Tudod miért kezdtem el főképp gügyögni? Mert a babám hangosan kacag, nevet, vidám ettől és hogy ő mosolyog, ez mindent megér.
2009. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre Törpi, Törpibogyó, Törpimanó.. :)
2009. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Annának neveztük el, "hivatalos" beceneve Ancsi , erre már hallgat is :) 8 hónapos.

Egyébként: Kismókus, Baba, Pancsi, Pancsusz, Bogyeszli, Kiscsillag, nagyon ritkán Panka, Hisztipanni, Cumikirálynő, Ancsi-pancsi, Tündérbaba, stb...

2009. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

1. Dalmát Mancinak hívom, ez a Manó Cica rövidítése, ezen kívül Dalmicának és Náná-nak, ezt a huga adta. Réen Dalmicsek Mackópöttynek hívtam, de azt már kinőtte, meg Culáger Mancinak, azt a kicsik örökölték.

2. Dorka beceneve Kókusz lett, mert másfé évesen, mikor Dalmát Nánának, akkor magát Kókának hívta, Dorci-puci, ezt a nővérétől kapta.

3. Gellért Geli-baba, Tündérmaci, Tündérmonyó, Picipötty, meg ilyenek. Ő még csak 8 hónapos, de biztos Neki is lesz majd családi beceneve is.

2009. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!