Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom május 24-én kapta...

Kislányom május 24-én kapta az MMR oltást +bárányhimlő ellenit, semmi tünete nincs azóta sem, egy icipici orrfolyáson kívül. Létezhet?

Figyelt kérdés

Mindenki mondja, hogy ez az oltás kiüti a gyerekeket. Fiam is belázasodott anno, elaludt a 10. napon csak úgy, szóval egy napra őt is kiütötte. De a lányomnál még ennyi sem történt.

Van akinek a gyereke ennyivel megúszta? Vagy még várhatok valami mellékhatást?

20 nap telt el.


2012. jún. 12. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért kellene, hogy legyen bármi baja is??Nem értem.Nem kell , hogy feltétlenül tünete legyen.

Az én lányomnak egyik oltás után sem volt semmi gondja.

Ezek már nagyon szuper oltóanyagok, ritka a mellékhatás.

Eüs

2012. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit túlzásba viszik a paráztatást. A fiamnak sem lett semmi baja és a,környezetemben egyik gyereknek sem.
2012. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyèmnek a törzse tele lett kiütèssel de hamar el is mùlt. Örülj neki, màr nem lesz semmi!!!
2012. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk egyiknek sem lett semmi baja. Még csak nyűgösek, aluszékonyak sem voltak.

Annyira agyonparáztatják már anyukákat, hogy természetes dolgokon fennakadnak. Nekünk a doki úgy kezdte, hogy lehet mellékhatásként ez és ez, de NEM JELLEMZŐ.

2012. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát igen sokat félnek az mmr oltástól, mégcsak beoltani sem akarják ellene a gyereküket.

Mindenkitől hallom, hogy juj ez az oltás aztán......

2012. jún. 12. 22:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy a kanyarótól nem félnek....kicsit elfelejtettük milyen is az!

Na mindegy, nagyon sok a tévhit ezzel az oltóanyaggal kapcsolatban, de ez kizárólag a laikusok körébe terjeng. Régebben ennek az oltásnak volt higany komponense, amire valaki kitalálta, hogy autista lett tőle a gyerek. Persze később kiderült, hogy köze nem volt az autizmushoz, de azért mégis kivonták az oltóanyagból a higany komponenst. Csak erről már nem szól a fáma, mert nem érdekes annyira...

2012. jún. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!