Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Glutén és tejtermékek bevezeté...

Glutén és tejtermékek bevezetése. Mikor? Hogyan?

Figyelt kérdés
6 hónapos már nagyon sok mindent eszik.
2012. jún. 13. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A glutént elviekben 4-6 hónapos kor között kell bevezetni, így azt elkezdeném. A tejtermékkel még várhatsz (bár én alapra óvatos voltam a nagyobbik gyerek tejérzékenysége miatt, így csak 1 éves kora után kezdtem el) Azt olyan 8-10 hónapos kor között lehet elkezdeni.
2012. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a glutén nyugodtan mehet ilyenkor, sőt az új kutatások szerint az anyatejes táplálás mellett érdemes bevezetni-ahogy az előző válaszoló is írta 4-6 hósan-, mert az anyatejben található anyagoknak köszönhetően kisebb az allergia kialakulásának veszélye

savanyított tejterméket én 10 hónaposan adtam először, natúr joghurtot, magában vagy gyümölccsel megbolondítva, aztán túrót, ahhoz is jó a gyümi, hogy ne legyen szegénynek száraz. A sajtot érdemes mértékkel adni, mert megfoghatja, először kezd kis adaggal, aztán, ha jó az eredmény a pelusban, mehet neki amennyi jól esik. Tejet én 13 hósan adtam, forralva, és átszűrve, mert van olyan gyerek, akit a túl sok tejzsír meghajthat

2012. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mit adjak neki,mennyit és milyen gyakran?
2012. jún. 14. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!