Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyeden/gyesen lévő anyukák mi...

Gyeden/gyesen lévő anyukák mi a véleményetek/tapasztalatok az internetes munkákról?

Figyelt kérdés
Egy éves már a lányom és csak gyest kapok,mert mnélküliről mentem szülni!A neten sok munkát találok,van közük normálisnak tűnő is pl.szöveg másolás,e-mail küldés...!a piramis rendszeres termékforgalmazástól eltekintve! Ti csináltok vmit?ha igen akkor mit?mi a menete,jogi háttere?mennyit tudtok keresni vele?kíáncsi vok mindenre!Egyébként Vas megyei vagyok!Normális válaszokat köszönöm!
2012. jún. 16. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy tapasztaltam hogy egytől-egyig átverés az egész mert mindenhol előre kérnek pénzt.Próbáltam már én is katalóguscsomagolástól kezdve chipválogatásig mindent ,sajnos mind lehúzós.Az e-mail küldés pedig vadidegeneknek kell reklámokat küldözgetni azt hiszem ilyeneknél dollárba van a beugró.Keresztanyumék ajándékzacskót hajtogatnak otthon 7 forintot fizetnek darabjáért.Ha kedved van hozzá próbálkozz de ahol fizetni kell hogy dolgozhass onnan menekülj.
2012. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!