Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tömör vagy felfújhatós kerekű...

Tömör vagy felfújhatós kerekű babakocsi a jobb?

Figyelt kérdés

Van két hasonló kinézetű, árkategóriájú babakocsi,ami nagyon tetszik. Az eladó ajánlotta a fújtathatós kerekűt. Az elező nem volt az és nyikorgott, recsegett a gumi. LEhet, rosszat fogtam ki.


Nem tudom, mi lenne jobb. Nektek vélemények??


2012. jún. 18. 13:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A mi tömött kerekű babakocsink is remek. Mondjuk nem olyan vékony gumiréteg van rajta, mint annak az easygo-nak, de hát nem is egy árkategória a kettő. Viszont a graco sportkocsink szerintem műanyag kerekű. Ez meg hangos, ez azért nem jó.
2012. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az EasyGo-s vagyok

Kedves utolsó!

Szerintem általában a sportbabakocsiknak mind ilyen vékony a kereke.

"nem egy árkategória" Tudod én nem adnék 40-50 ezret egy sportkocsiért.Leárazva vettük 26000Ft-ért nálam ez volt a felső határ.

2012. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem. A nagy kocsinknak olyan a kereke, ami ugye 3in1, tehát eleve nem egy kategóriába sorolható a sportkocsival, így az ára is több.
2012. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!