Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Régen voltam étteremben?...

Régen voltam étteremben? 160ezer egy keresztelő 20 fővel? Ti hogy oldottátok meg? HA étteremben mennyi volt a vége?

Figyelt kérdés
A lányomnak itthon rendeztük meg ugyan így 20 fővel, de ez már 2 gyerekkel lehetetlen. Azt hittem egy 70 80 ezerből kijön az étterem de úgy látszik tévedtem de nagyot. Ja és olyan félvállról beszélnek az emberrel hogy csak na, lazán letegeztek mikor adták az árajánlatot. Ok fiatalok vagyunk de azért ha egy pár bemegy 2gyerekkel egy 4*-os étterembe a pincér ne tegezzen már le, mikor ad egy 150 160 ezres ajánlatot.
2012. jún. 25. 07:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekünk 1 hetes volt, és úgy oldottuk meg, hogy a levest tálba kértük(mi 19-en voltunk) kértünk 14 adag levest. És kértünk 7db 2 személyes tálat. A 19-ből 4 gyerek volt ők inkább csak levest ettek. A desszert pedig torta volt amit a mamák sütöttek, azt mindenhova be lehet vinni. 45000ft volt itallal, salátával. Ja, és a kiszolgálás is gyorsabb volt, mert előre megbeszéltük, így tudtak készülni. Olcsobb volt sokkal mint az első babánknál, pedig akkor kevessebben voltunk, de ott mindenki maga kért.
2012. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!