Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pihenőszéketek van?...

Milyen pihenőszéketek van? 18kgig használhatót keresek, csak a fishernek van ilyene? 7kgs-,4hósnak venném. Melyik a jobb szerintetek? Ti mennyire használjátok ki a pihenőszéket?

Figyelt kérdés
[link] [link]

2012. jún. 25. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, mi 5 hónapos koráig tudtuk használni ezeket összesen a 2 gyerekemnél, mert akkor megindul a mozgásuk és már nem voltak jól el benne, sírtak benne.

Így én már 4 hónapos babának nem vennék mert 1-2 hónap talán míg még használni tudja.

2012. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lányom 6-7 hónaposan elkezdett kúszni-mászni, úgyhogy onnantól nem lehetett csak úgy pihenőszékbe ültetni. Addig viszont tök jó volt, nagyon szerette.

Nem tudom...én 4 hónaposnak már nem biztos, hogy vennék, de ha mégis, akkor lényegtelen hány kilósnak valót veszel, mert mire 18 kg-os lesz (én speciel 6 évesen voltam ennyi :)), már nem hiszem, hogy érdekelné a pihenőszék.

Nekünk ilyen volt (ez is Fisher Price): [link] , és még 1 évesen is jól elfért volna benne, csak akkor már pont nem akart benne ülni. :)

2012. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nektek milyen volt,megkérdezhetem?
2012. jún. 25. 16:11
 4/12 A kérdező kommentje:
a második linket megnéznétek kedves eddigi válaszolók?azért gondoltunk arra,mert tudja később hintaszéknek is használni avgy sima széknek.van egy 4éves fiunk,ő élvezné a hintaszéket,amúgy is azt szeretne,azért gondoltuk,hogy akkor ezt vennénk és mind kettő tudná használni.szerintetek??
2012. jún. 25. 16:15
 5/12 anonim ***** válasza:

Ilyesmi volt: [link]

Klassz volt, de csak az első hónapokban! Én már 4 hónaposnak nem vennék, mivel hamarosan beindul a mozgásfejlődése és akkor már általában nem szeretnek benne ülni. Kislányom kb. 5-6 hónapig használta, utána meg még néha abban etettem.

2012. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor inkább már babahintát vennék, nem pihenőszékeset.
2012. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom:)) Én vettem sima hintát meg azt a hinta állatot,amire ráülhetnek meg gumi ugráló csacsit mikor nagyobbak voltak, nem kellett már ez a beleülős pihiszék. De persze ha mindenképp szeretnétek akkor inkább a második.

az első válaszoló voltam.

2012. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi egy hónapostól 3 hónapos korig használtuk a pihenőszékünket, mert akkor elkezdett forogni a lányom, majd nem sokkal később már jól be tudta "járni", kúszni a játszószőnyegét, így a pihenőszéknek már nem vettük hasznát.

Szerintem a pihenőszék csak addig jó, amíg nem nagyon mozog a baba, csak nézelődik, de utána jobb neki egy játszószőnyeg, amin szabadon "tornázhat".

Olyat biztos nem vennék, ami 18 kg-ig jó, mivel mint írtam biztos hogy nem fogja addig használni, mert nagyon hamar a nagyobb mozgásteret biztosító játékok kellenek neki.

2012. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónapos a fiam, még szereti. Abban eszik, és utána még emészt benne egy darabig. Fischer Price, de nem olyan mint a belinkeltek. Brendonos, fotellé alakítható, 18 kg-ig jó. Néha még a 2.5 évesem is beleül. Egyébként én úgy emlékszem, hogy az első gyerekemnél is sokáig használtuk (akkor egy kölcsönkapott volt). Amíg takarítottam, mosogattam, jól elvolt benne, csak játékokat kellett a kezébe adni. Ha jön a szeparációs szorongás, abban tudod magaddal cipelni a lakásban. Szóval én vennék a helyedben.
2012. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én feleslegesnek tartom. Míg pici volt babaülésbe tudtam tenni, de valójában neki úgy erősödik a teste, izomzata, ha használja. A pihenőszékben nem használja. Nem egy anyuka jár Dévény tornára letapadt izomzat miatt. És nálunk spéci a védőnő is óva intett tőle, hogy túl sokat ilyen cuccokban tartsam. Gondold végig ezt a részét is. A fiam 3 éves és 15 kiló. Minek 18 kilósig venni? Úgysem ül bele már ilyenkor! Ha nagyon nagy babád lesz, akkor is elég 10 kilósig számolni, szerintem.
2012. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!