Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babának mennyi a...

6 hetes babának mennyi a normális (napi és alkalmankénti) adagja csak anyatejből?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nincs olyan, hogy "normális". Annyit egyen, amennyi jólesik neki, és ne méregesd. Minden babának más és más az adagja. Ha van elég kakis-pisis pelus, és nem nyűgös, elégedett szopi után, akkor minden oké.
2009. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

testsúlykilogrammonként 150 g

tehát ha 4 kg, akkor napi kb. 600 g elosztva

de természetesen lehet ettől eltérés

heti 150 g hízás az ideális

(megjegyzem, az én babám soha nem ette meg a kellő mennyiséget, és soha nem hízta meg a minimumot)

2009. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az még baj lehet, hogy 5 nap alatt egyszer volt egy kevés kaki.
2009. júl. 7. 18:00
 4/7 anonim ***** válasza:

ezt hogy érted???

gyakorlatilag 5 nap óta nem kakilt?

2009. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj! Lassan fog majg kakilni! Csak anyatejes babáknál ez előfordul! Annyira hasznosítja a szervezete az anyatejet, hogy alig képződik salakanyag! Ne aggódj!!! :-)
2009. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, 5 nap alatt ennyi kaki volt. De én is úgy hallottam, hogy csak anyatejes babáknál ez nem gond. Hát remélem.
2009. júl. 7. 18:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, egyáltalán nem gond az 5 nap. Akár egy hét is eltelhet, és még az is simán normálisnak számít.
2009. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!