Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kislányom a jobb...

11 hónapos kislányom a jobb lábfején áll, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Utána olvastam a befelé forduló láb témájának, de nem hiszem, hogy ez vonatkozna rá. Amikor feláll, a bal talpára szépen rálép,de a jobbat nem egyszerűen befelé fordítja, hanem a lábfejére áll rá. Nem lépeget még, csak áll. Két hét múlva kaptunk időpontot az ortopédiára, addig is, ha volna valakinek ötlete...
2012. jún. 28. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos tud erre csak válaszolni sajnos :(
2012. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak a lábfeje befelé forduló- ha beírod a googleba- pes adductus. Azt viszont észrevették 3hónapos korában. De a talpán áll, véletlenül sem a lábfején. Amíg nem állt fel nem volt fura tartásban? Vagy akár most is, csak akkor fura amikor áll? A dongaláb sem ilyen és már rég kiszúrták volna. Remélem nincs nagy gond, majd írj, kíváncsi vagyok mi lehet a baj!?
2012. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs itt gond! :)

Fiam is kb 10 hónaposan támaszkodva a lábfején állt. Én is tettem itt fel kérdést ezzel kapcsolatban. (érdemi válasz nem jött)

Mikor már kb. 1 hete ezt csinálta, akkor "átfordítottam" a talpára a lábát. Most 15 hónapos és le sem lehet lőni, úgy szaladgál :)

2012. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!