Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiúnak csak fiús lányoknak...

Kisfiúnak csak fiús lányoknak csak lányos játékot? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Van egy kisfiam egy éves és láttam egy tök cuki kis konyhai szettet,tányérok meg evőeszközök műanyag gyümölcsök stb..és azon gondolkodtam,hogy ez most akkor lányos,mert pl ő egyfolytában az edényeket pakolássza..nem ciki ha ilyet veszek neki?Van egy csomó fiús cuccunk,de babája is van-az ami az enyém volt.:D Hogy gondoljátok ezt??
2009. júl. 8. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtam megveheted, hiszen férfi szakácsokból is több van! :)
2009. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert egy barátnőmnek kislánya van és egyfolytában azon van ,hogy nőcis dolgokat kap-pl konyhai dolgok-játékból,de nem tudom miért olyan meghatározott,hogy ez fiús vagy lányos..sztem ilyen kis korban a fiúk is meg kell,hogy tanulják ezeket nem???
2009. júl. 8. 21:52
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez jó ,igazad van!!!:D
2009. júl. 8. 21:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Áááá, nyugodtan vedd meg neki, ami érdekli! Ha ez így volna, ahogy írod, akkor pl. a kiscsajok nem rodeóznának a műanyag motorokon sem.... :) Az én lányom épp ma kapott egy bébitaxit, hát fülig ért a szája, mikor ráültettük. :)
2009. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én megvenném.A hugom egyetlen boldogsága kiskorában a dömper volt.Azzal hordta az"épitő anygot".Sosem láttam babázni.
2009. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia az en kislanyom olyan szepen el tud jatszani a rendor kocsijaval.9 hos szerintem vedd meg neki boztos orulni fog neki!!! minden jot !!!
2009. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Pont ma olvastam erröl a baba-magazinban.Teljesen normális,vegyél neki!
2009. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Furi mert az anyám meg azt mondja,hogy vegyek neki fiús játékokat,mert a nemi szerepeket azokon keresztül tanulja meg..
2009. júl. 8. 22:43
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha a mostani baba magazinban van akkor megveszem én is,mert érdekel..köszi a tippet
2009. júl. 8. 22:44
 10/10 anonim ***** válasza:
6-hós kisfiam éppen nemrég kapott egy lencsibabát.huzza,viszi cipeli.Ez is egy játék,és hozzátartozik az élethez is.jó,fésülködős,öltöztetős babát már nem kap.de ez még simán belefér.
2009. júl. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!