Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy a babám...

Miért van az, hogy a babám -szinte percre pontosan- nappal csak fél órákat alszik?

Figyelt kérdés

Régebben nem így volt. Nappal is aludt egyhuzamban akár 1-2, sőt 3 órákat is.

Mi változhatott?

Nemrég óta kezdett el forogni, hasról hátra, és vissza is, és ahogy néztem, lehet a foga is jön.

Az éjszakánk is egy katasztrófa.

Eddig 6-7 órát aludt egyhuzamban, mostanában pedig óránként nyöszörög, és egyhuzamban 3-4 órákat alszik, felébredt, én visszasimogatom:(

Ha este 10kor elalszik nagy nehezen, akkor már olyan éjfél 1 körül nyöszörög, majd 3-4kor ébred, hogy éhes. Kap enni, majd alig alszik vissza! De nappal se alszik.

Mi tegyek???

Már hulla vagyok:(

17hetes a babám



2012. júl. 3. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam születésétől fogva nappal 3x perce pontosan fél órát alszik,pedig látszik rajta,hogy még álmos.Már ezerféle dolgot kipróbáltam,de semmi változás nem történt.Fél éves kora óta változott kicsit,van,hogy a 3-ból 1x alszik 1-1,5 órát,de nem minden nap.Az éjszakáink nekünk is dettó,mint nektek.Valószínű a foga is elkezdett mocorogni,meg a mozgásfejlődés is kihat a pihenésükre.Én úgy tapasztaltam amikor egy új mozgásformát tanult és míg teljesen bele nem jött addig volt,hogy sokszor kelt éjjel,aztán abbamaradt és"csak" 1-3xkel.Az én fiam most 8 hónapos.Csak kitartást és türelmet tudok tanácsolni.Nem tart örökké,én evvel nyugtatom magam ha már nagyon ki vagyok.:)

2012. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gabszem ***** válasza:
Nálunk az éjszakákat szépen átaludta már kb 6 hetes korától, de nappal csak 20 perceket aludt szinte percre pontosan 2x - 3x. Ennyi az igénye. Nálunk pár hete tért át arra hogy naponta 2x 1 órát alszik. Most 5 hós.
2012. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ilyen volt. Olvasgattam és kiderült hogy fél óra alvás után jutnak el a mélyalvásba és ha valami megzavarja hang, hasfájás felébrednek. Most egy éves a kisfiam sötétben csendben alszik nappal két-három órát is babakocsiba még mindig percre pontosan fél órát. Mire erre rájöttem...
2012. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt én is hallottam már, de vajon mi zavarhatja? Nem nagyon tudom sajnos, mert minden ugyanúgy van, mint eddig.
2012. júl. 3. 13:47
 5/7 A kérdező kommentje:
És az az érdekes, hogy semmi nem változik, tehát eltelik 30perc, elkezd forgolódni- hason alszik- és felébred!
2012. júl. 3. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet ahogy írtad a foga. Türelem lehet hogy megoldódik magától. Még annyi jutott eszembe hogy akkor is ennyit alszik ha nem a napirend szerint alszik bár a tiéd még pici...
2012. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én már ott tartok, hogy akkor teszem le, ha fáradt:(
2012. júl. 3. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!