Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám elválasztani...

Hogyan tudnám elválasztani hatékonyan, de viszonylag kíméletesen 11.5 hónapos fiam?

Figyelt kérdés
A helyzetet nehezíti, hogy cicin alszik el.
2009. júl. 11. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 9 hónapos koráig szoptattam,soha nem engedtem elaludni rajta és soha nem játszott vele.A cici neki abszolut a táplálkozást jelentette.Egyszerűen tápszert adtam neki cumisüvegből.Mire megitta ,Úgy elfáradt,hogy elájult.Kislyukú cumit raktam az üvegre.A poci tele lett igy is,úgyhogy egy szava sem volt.Nekem jobban hiányzott. Próbáld meg egyszerűen a cumisüveget.Ha rossz neki,pár nap alatt úgyis rájön,hogy így is jól lehet lakni.
2009. júl. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt szintén ma válaszoltam egy másik anyukának:Én most apasztottam el a tejem. 7,5 hónapos a fiam. egyik mellbimbómat gennyesre szívta és sebes lett. onnantól kezdve, míg meg nem gyógyult csak a másik cicit adtam neki. 2 hét kellett mire teljesen meggyógyult a kisebesedett cicim. aztán megint a szájába vette és egy szopi után ismét sebes lett. nem adhattam többé neki oda. a másik(nem sebes) cicim is kb, 2 hétig bírta és ez is sebes lett. csütörtök éjjel adtam neki utoljára cicit. másfél órát üvöltött, mert ő is csak cicin alvós volt. csináltam neki tápszert, amit meg is ivott(90ml-t), pedig sosem tudtam beletunkolni semmit cumisüvegből. reggelig aludt.amikor felkelt, megint kérte volna a cicit, de megint a cumisüveghez nyúltam. most már sokkal hamarabb elfogadta, mint éjjel. utána is bealudt. tegnap este már 270ml tápszert ivott és éjjel is csak egyszer kelt, akkor vizet adtam neki, de addig sírt, míg csináltam 120ml-tápot. benyakalta, aludt reggelig. reggel megint tápot adtam és már nyújtotta a kis kezeit és tömte a szájába a cumisüveget!! azóta így alszik el és nem kelek hozzá 1,5-2 óránként!!! 2 éjszaka és megszokja a te babád is.

Tegnap amikor bevettem a homeos tejapasztót majdnem sírtam, de muszáj volt!!! azt hozzáteszem a két kis fogával rendszeresen beleharapott a bimbómba.....

Sok sikert!! Én sosem gondoltam volna, h egyáltalán elfogadja a cumisüveget is!

2009. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!