Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékokat "ajánlanál"...

Milyen játékokat "ajánlanál" 17 hónapos vagy kicsit idősebb gyermekeknek?

Figyelt kérdés
Az ikreimnek szeretnénk új játékokat, a régieket már sokat kinőttek ill. unják. Miket érdemes megvenni? Ami tényleg az ő korosztályuk. Lakásban lakunk, 2 szoba, nincs erkély. (csak mielött a szabadtéri játékokat ajánlaná vki)
2012. júl. 10. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak az én kisfiamból tudok kiindulni, szintén 17 hónapos. Imádja a nagy autókat minél nagyobb annál jobb. Traktor, kamion, kukás autó stb. Elkezdtünk rajzolni is zsírkréta, papír, ezzel elvan nagyon sokáig egy hibája van, hogy mindenhol ki akarja próbálni, szóval résen kell lenni, hogy ne a fal bánja a túlbuzgóságot. :)Vettünk neki babaházat, vagyis sátrat, na azzal is elvan, ki be hurcolja a játékokat, elbújik, volt hogy abban aludt. Mindent megunnak egy idő után, ezért én kialakítottam egy technikát. Elteszek egy egy játékot hetekig, elfeledkezik róla és amikor előveszem ismét újdonság lesz neki. Eddig bevált, nem tudom meddig lehet még becsapni. :)
2012. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi hely hiányában vettünk két henger alakú játéktárolót, és hát ami az aljára kerül, az hetekig elő se kerül, így ha megtalálja, még az enyémnek is "új", pedig lassan 2 éves lesz (ahogy az 1. válaszoló is írta)... szóval esetleg ezzel 2 legyet ütsz egy csapásra, helytakarékos és újdonság, ha előkerül valami az aljáról


Az én nagylányom ennyi idős korában kezdte megszeretni a motorozást. Mármint a kis 3 kerekű, cipőorrlekoptató motort. Mi is 2 szobásban lakunk, én naponta leviszem őket motorozni, játszani a ház mellé.


A ceruza, zsírkréta, építőkockák, nagy autók, minden ami tolható/húzható stb. ilyenkor már nagyon érdekesek nekik.

Lufi, buborékfújó is jó móka néhány percig.

2012. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Kis lábbalhajtósuk van, meg szeretik a formabedobókat is. Most rendeltem nekek 2 ugráló pónit, kíváncsi leszek lilyen lesz...

Köszi a válaszokat!

2012. júl. 10. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!