Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hónapos babám tiszta pötty...

2hónapos babám tiszta pötty lett a Johnson baba olajtól, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Csak arra tudok tippelni hogy attol van,mert mindent ugyan ugy használunk mint eddig,ezt is használtam már neki,csak a fejére,de maradt egy kis olaj a kezemen és fürdésnél rá kentem az arcára,testére..de 1-2 napra rá meg is jelentek ezek a nagyon apró pöttyök,az arcán a szája körül pirosas is neki.

Egyébként a felső teste,és nyaka,arca olyan neki.


2012. júl. 16. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A fürdővizbe egy tk. szódabikarbónát kell tenni(mást akkor ne), attól szépen elmúlik-melegkiütésre vagy egyéb bőrkiütésre is jó lehet.
2012. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
olajjal ne kend az arcát.az lehet tejkiütés is.szerintem inább olajos fürdetövel fürdesd.és akkor nem kell külön kenegetned.vidd orvoshoz,azér ö is lássa.pussz
2012. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az jó ha azzal fürdetem meg amit felirtak fürdő kenőcsöt neki,ezt patikában lehet kapni!
2012. júl. 16. 16:25
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Semmit ne csinálj, csak dobd ki az összes Johnson babaterméket, vagy használd el magad!

Ez az egyik legallergizálóbb termékcsalád.

Amit javasolnak, az a saját márkás DM-es, vagy a Rossmanos termékek, azok a legkevésbé rosszak.

Nekünk a DM-es cuccok váltak be a kicsinél, a nagyoknál még mindent próbáltam, de az egyik lány szinte mindentől kiütéses már, a másik pedig a Baba termékcsaládtól.:)


Hiába a sok reklám, a drága termék, ha x..ar:(

2012. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, kislányom 2,5 éves, még mindig a patikai fürdetőt használjuk, és Dm-es gyereksampont, néha az én DM-es tusfürdőmmel fürdünk együtt, attól sincs baja.
2012. júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A Johnson egyedüli jó terméke az olaj-gél!!!! A fiam ekcémás,és a bőrgyógyász ajánlotta fürdés után ezzel kenni. Azóta nem jött ki rajta!

A tusfürdője viszont valóban szutyok!

2012. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia. Ahogy az elottem szolo irta, dobd ki mind. Az en kisfiam is tiszta potty lett mindenhol a jonhsons termekektol, meg a torlokendotol is csupa potty lett a popsija. Nagyon reklamozzak hogy ilyen jo, olyan jo, kozben egy .....!!!

Mi azota teljesen semleges termekeket hasznalunk (simple hipoallergen). Van kulon baba termekeik is, meg hintopor is.

Vagy erdemes volna visszaterned a gyogyszertari dolgokra amit a szuletese utan kaptatok.

2012. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
DM, Rossmann saját márkásai nagyon jók. Mi chicco-t használunk, abszolút hipoallergén, parabén-és kőolajmentes, SLS mentes, alkoholmentes...na és könnymentes. ÉS jó sokáig elég, jó az illata.
2012. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hidd el , a legjobbak a legkevesebb vegyi anyagot tartalmazó termékek. A hipoallergén dolgok is vegyszerek. Próbáld ki a natúr olívaolajas szappant.A kislányom ekcéma gyanús volt, se a gyógyszertári fürdető, se a babé nem volt az igazi. Kezdtük sajnos Neogranormon fürdetővel, szerintem ez volt a hiba. Az egyik legdurvább vegyi bomba összetételét nézve (ma már tudom). Ezzel a szappannal fürdetem, hajat is ezzel mosok neki.( [link] 1,5 hónapig elég 1 szappan. Elég drága, de megéri. A koszmót is olívaolajjal kezeltük, és elmúlt tőle.
2012. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

egy kicsi off előre is bocsi!

én mostanában nem sok jót hallottam sajnos a johnsonról pedig régen azt hittem hogy az az egyik legjobb!

ha van időd olvasd el ezt:

[link]

2012. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!