Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatas alatt ha elkezd...

Szoptatas alatt ha elkezd valaki tornazi akkor fogyni is fog? Vagy addig nem mig a szpotatasert felelos hormonok a szervezeteben vannak? Tudom miog szoptatasz nem kene de ez csak egy kerdes? Erdekel.

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a babával tornáztam,de egy deka sem ment le,sőt a tejem kevesebb lett így abbahagytam.Néha még bírkózunk a nagyágyon,de nem viszem túlzásba amíg szoptatok. A páromnak még jó vagyok így is,azt mondta amióta szültem sokszor szexisebbnek lát...
2009. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg lehet tornázni, csak nem durva kardio vagy nem is tudom pontosan mik ezek, szóval nem ilyen ugra-bugra, pulzusom 800, a melleim szétszakadnak tornát.

Nekem 8 hós a lányom, még mindig szopizik és hetente 2-3-4x tornázok itthon, ahogy időm engedi. Semmi komoly, a húgom meg is jegyezte, hogy jó sokáig melegítek be, közben meg ez a tornám:)És 7-8X szopizik egy nap, mást nem is nagyon akar enni mellette, szóval van tejem. Fogyózni, viszont nem fogyózom. 55kg-val kezdtem a terhességet, most 53vagyok.

Szerintem alkati dolog is ez. A tejtermeléshez kell a zsír, mert abból állítja elő a tejcsit a szervezet. meg kell próbálni annyi kalóriát bevinni, amire szükséged van, nem többet, mert akkor hízol.Tornázni sem kell minden nap, mert a szervezet megszokja és egyre több mozgást igényel majd a kalóriaégetéshez.

Én nem vagyok szakember, csak a saját példámmal tudok szolgálni:)

2009. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam, kevesebb lett a tejem. A dokim mondta, hogy 2 alkat van, az egyikről lefolyik a felesleg, ha szoptat, a másiknak csak úgy megy, ha van raktáron. Én az utóbbi vagyok. Szülés után -3 kgmal hagytam el a kórházat, most +8 van, 8 hós a babám. Tehát feladtam, majd ha abbahagyja jöhet a fogyó. Ebbe bele kell törődni, ha ilyen típus vagy abba kell hagyni a szoptatást, de ez nálam szóba sem jöhetett. Ahogy egyre kevesebbet szopizik kilónként elindult lefelé. Majd eljön az én időm is nemsokára ;-)
2009. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!