Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvásgondok. Mit javasoltok?

Alvásgondok. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kisfiam most lesz fél éves. Kb egy hónapja csinálja, mióta volt az a nagy meleg felkel éjjel 1 körül, és onnantól kezdve elég rosszul alszik. Van, hogy utána óránként kel. Megmondom őszintén, hogy olyan téren nem zavar, hogy fel kell hozzá kelnem, mert csak iszik, vagy eszik, esetleg peluscsere, és hamar vissza is alszik. A baj viszont az, hogy úgy vélem, nem piheni ki magát, és azóta napközben elég nyűgös. Olvastam itt, hogy sok anyukának vannak hasonló tapasztalatai, ezért a kérdéseim a következők lennének:

Adtatok neki valamilyen készítményt a jobb alvás eléréséhez?

Mennyi idő múlva múlt el a dolog?

Csak azért kérdezem, mert amúgy mosolygós baba, kint van már két fogunk, és nem viseli meg különösebben a fogzás.

Vagy egyszerűen ez elmúlik?

Vagy megint csak túlaggódom magam? :-)

Köszi a válaszokat!



2012. júl. 25. 10:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyszerűen csak majd elmúlik.

Az én kisfiam is bő egy évig nem aludt rendesen éjszaka.

2012. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!