Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom nagyon nyűgös,...

Mofli211 kérdése:

Kislányom nagyon nyűgös, többször felsír éjszaka és alig bírom vissza altatni 2 hete kijött az alsó 2 foga. Látom h fent a két szélső fog helye is duzzadt talán a fogzás miatt nyugtalan és máris jönnek a következők?

Figyelt kérdés
Teljesen megváltozott, régebben aludt 6 órákat is de a fogzás hamar kezdődött nála már 3 hónaposan rágta a kezét és az öklét. nagyon gyorsan kezdett el mindent csinálni mostanra 8 hónapos és egyedül megáll kapaszkodás nélkül.Vagy a fogzás vagy a hírtelen mozgásváltozás zavarta meg?Nappal is állandóan mozog nem ül meg 5mp-re sem este is forgolódik mászkál hempereg , pedig már csukva a szeme. valaki átélt már ilyesmit??? Mi ennek az oka? Kérlek segítsetek mert kiborulok, sajnos szüleim nincsenek, segítségem nincs párom messze dolgozik szinte éjjel nappal egyedül vagyok a kicsivel és mindenhová cipelnem kell, és mindenhová mászik én meg utánna fáraszató nagyon. Ez normális h ennyire hiperaktív? Vagy a fogzás lehet az oka?? Köszi a válaszokat!
2012. júl. 25. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
szia, nem hiszem hogy hiperaktiv, csak orul, hogy mar ilyet is tud, minden nap egyre ugyesebb es egyre erosebb lesz, tobbre lesz kepes. A gyerek olyan mint egy Duracelnyuszi, ezt egy ismerosom mondta és nagyon igaza van. Nálunk ugyanez a helyzet, 9 honapos lesz. Egy honapja elkezdett maszni es felallni, azota ejjel 4-5szor kel, nappal semmi sem jo, vagy olyat csinal ami veszelyes, vagy rajtam akar logni. A fogai is jonnek. Ami ejjel segitett, hogy magammelle veszem, jobb otletem nincs. Nappal is mellette kell lennem amikor alszik, ilyenkor itt a gép elottem. Valahogy tul kell elni ezt az idot. Probalj a hazimunkabol leadni, aludj te is amikor o is alszik. Majdcsak lesz jobb is. Kitartast!
2012. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!