Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bírom tovább!?

Nem bírom tovább!?

Figyelt kérdés

Már másfél hete megálls nélkül hisztizik,a 23 hónapos lányom.Éjjel nem alszik fél óránként ébred,Nappal csak nyűglődik,semmi nem jó neki.Enni nem akar(persze az édesség menne)Nem jó ha játszok vele,nem jó ha nem játszok.Nem jó ha kinnt vagyunk,nem jó ha bennt vagyunk.Minden alvásnál megy az üvöltés,ha meg nem viszem be alduni akkor azért üvölt.

Mostmár ott tartok,hogy kimerültem idegileg és fizikailag is.Segítségem semmi.Férjem reggeltől estig dolgozik,rokonok messze,barátok elkoptak mióta gyerekem van.Szedem a Magne B6ot,de semmit nem ér!Már ott tartok,hogy öngyilkos leszek!Mit csináljak?Segítsetek!


2012. júl. 29. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Volt valami változás mostanában a kicsi életében?!
2012. júl. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi változás.
2012. júl. 29. 00:13
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

merre laksz? :)

esetleg összehozhatnánk a hisztizsákjainkat :)

2012. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Gyöngyösön lakunk.És ti?Mennyi idős a kicsid?

Hisztizsák ez jó.Én hisztimanónak hívom:))

2012. júl. 29. 00:35
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

oh, mi pesten :(

enyém 2,5 éves, nem akar délután aludni, így 6 körül már fáradt és egészen 8-fél 9-ig megy a hiszti, de olyan szinten ki tud borítani, hogy fürdés időre már mindketten sírunk :D borzasztó, alig várom már az őszt, akkor remélem vissza jön a délutáni alvás és a hisztik lecsökkennek.

mondjuk a hazajövetel már rég rémálom nálunk, alig bírom a játszótérről kiráncigálni, a földön fetrengve üvölt ha kimondom, hogy "megyünk haza" :)

2012. júl. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha otthagyod és nem figyelsz rá, nem használ? Ha nálunk az nem használt, és már anyuka is írta, akkor utánozta a kicsit. Mindent amit csinál a hiszti alatt. Persze otthon, bár láttam videót olyanról, hogy egy boltban csinálta az anyuka, hogy egy chips-ért leutánozta a hisztiző gyereket, a gyerek felállt, visszatette a chips-et és szépen hazamentek. Otthon, ha már úgyis sírsz néha te is vele, mindegy nem? :-)
2012. júl. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Figyu! Itt sok anyuka van hasonló cipőben. Tarts ki! Szerintem ha éjjel fél óránként ébred biztos van valami ami bántja. Nem tudom milyen egy 23 hónapos gyerek, így a probléma megoldásában érdemben nem tudok segíteni. Én csak az 5 hónaposomról tudok nyilatkozni. Ő születése óta nagyon nyugtalan. Az elején reggeltől estig üvöltött. Aztán szelidült egy kicsit de 2-3 hetente mindig van egy olyan hét amikor szó szerint semmi nem jó neki. Sír ha játszunk, sír ha eszik, sír ha altatni akarom, mindenért sír. Én azt gondolom, hogy ilyenkor valami változás van az ő kis szervezetében. Én elég szerencsétlen alkat vagyok. Nagyon hamar fel megy bennem a pumpa. 5 hónap alatt kész lettem idegileg én is. Már ma reggel is volt egy kiborulásom :-(( Tudok ajánlani egy természetes gyógynövényes nyugtatót. Nervenpflege a neve, DM-ben vagy patikában lehet kapni. Nekem nagyon sokat segített!!! Próbáld ki mindenképpen! Én sok citromfűteát is iszom amolyan megelőzésképpen :-))) Kitartást! Én nagyon megértelek!! Gondolj arra, hogy ez az állapot örökké biztos nem fog tartani! Öngyilkos semmi esetre se legyél, mert a kislányodnak szüksége van rád!!! Még akkor is ha most úgy tűnik "nem kér belőled" és semmi sem jó neki.
2012. júl. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet, hogy jönnek a rágófogai? Az én kisfiam most 27 hós és nálunk is vannak ilyen gondok már egy ideje, de miután Ő már beszél, mondja is hogy fája foga. Darabos ételt nem szeret rágni, mert fáj neki, ezért én még vacsira is főzök neki. És újra nekiállt cummizni, de úgy szétrágja, hogy folyamat azt figyelem, nehogy lerágja. A szomszédaim nekem sokat segítenek, ha gondom van. Ha Pécs környékén jársz, akkor szívesen segítek.
2012. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kezet foghatunk:(((((((Az idegösszeomlás szélén állok,elegem van,nem bírom tovább!!!!!

És nekem még rátesz egy lapáttal,hogy az apja ha itthon van(szerencsére csak keveset),nem bírja elviselni a saját gyerekét...ordibál vele,és velem is,hogy azért hisztis ,mert én nem neveltem meg,és jól nyakon kéne vágni,akkor észheztérne:((((

Hát eszemben sincs bántani egy 2 éves gyereket!!!!


DE most tényleg elegem van,nem fogad szót,elszalad az utcán,hisztizik mindenért...ha van sapka,ha nincs...tök mindegy,ordít ,vonyít egész nap.Neki is csak a "sinomság" kéne...enni 2 falatot eszik.Nagyszülők melóznak,barátok szintén eltűntek....

2012. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom meddig fog ez tartani mert már nem sokáig bírom.

Próbáltam már az utánozást a nem foglakozom vele egy ideig bevált,de most az sem.Valószínű jönnek a rágófogai is,de már megpróbáltam fájdalomcsillapítóval is és akkor is minden ugyanolyan.

Most jöttünk épp haza,és sírok az idegtől.Elmentünk fagyizni.Hazafelé egy kerítéslecet akart kihúzni az egyik kerítés mellől és amiért szépen rászóltam,hogy nem jön ki ezért rákezdte a nagy üvöltést,és amíg haza nem értünk(fél óra)végig üvöltött.Még most is egy-két percig elvan aztán rájön a nagy sírhatnék.Már ott tartottam az úton,hogy lelocsoltam a vizével,de akkor sem lett jobb a helyzet.

Már tényleg nem bírom tovább.:(((((

2012. júl. 29. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!