Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láz, hígabb széklet lehet a...

Láz, hígabb széklet lehet a fogzástól?

Figyelt kérdés
9 hónapos lányom hajnalba belázasodott, kapott kúpot, lement a láza, de most megint 38 fok a hőmérséklete, megint adtam neki kúpot és most alszik. A széke picit hígabb, tegnap egyáltalán nem volt étvágya, ma többet evett, de így sem annyit mint szokott. A védőnő szerint csak a foga miatt van. Bevigyem ügyeletre? Vagy elég holnap ha orvoshoz viszem?
2012. aug. 13. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem megy feljebb a láza,akkor ráér holnap a doki.
2012. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem biztos a foga miatt van,az enyémnek ugyanezek voltak a tünetei,de azért elvittem az orvoshoz,és mivel nem talált semmit,ő is csak a fogára gondolt.

viszont ha már 39fok körüli,akkor gyanús,hogy másról van szó inkább,mert a dokim szerint a fogzásnál nem szokott magas láz lenni. de,ha aggódsz,akkor te is nézesd meg inkább

2012. aug. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 alaszka ***** válasza:
Simán lehet a fogától. Nekünk az első fogak kibújásakor többször volt láz, és náthás megbetegedés is. Én nem rohanok vele orvoshoz ilyenkor, csak a gyógyszerekkel tömik. Általában 1-2 nap, és javulni szokott nálunk. Szerintem emiatt nem kell ügyeletre menni, ráér megmutatni holnap a dokinak. Az orvosok mindig azt mondják, hogy a fogzástól nincs láz, ezt viszont az anyukák tudják hogy nem így van.
2012. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltunk ügyeleten tegnap, torokgyulladása van :(
2012. aug. 14. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!