Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan olvasszak ki 2 kis...

Hogyan olvasszak ki 2 kis kocka nyers csirkemellet? Most vettem ki és kb 12-13 közöttre kellenne.

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg olvasztó programon mikróban, vagy ha megfőzöd, egyszerűen tegyed bele vízbe és forrald fel. Gondolom báébikajába kell.
2012. aug. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és simán le szoktam önteni forralt vízzel :)
2012. aug. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kiki01 ***** válasza:
ha addig magától nem olvad ki szobahőmérsékleten, amit azért kétlek, akkor segíthetsz neki egy kis meleg vizes fürdővel, áztatással.
2012. aug. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor megy rá a forró víz, utána meg megfőzöm simán, igen a kisfiamnak lesz.
2012. aug. 14. 10:41
 5/7 anonim ***** válasza:
A főzővízbe nyugodtan teheted fagyottan is, ki fog olvadni, aztán megfő :-) Jó étvágyat hozzá a kicsinek.
2012. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azóta megoldódott. Én beleteszem a lábasba, majd ahogy hozzáér az edénybe, 10 perc múlva megpuhul annyira, hogy apró kockára vágjam, az pedig kicsit fagyosan is főzhető. de amúgy 1 óra alatt bőven kienged.
2012. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
- edényhez ér, rosszul írtam
2012. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!