Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent, ha egy kicsit...

Mit jelent, ha egy kicsit zöldes színű 4 hetes babám széklete?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. 4 hetesen ez nagyon is normális.
2009. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég sok minden szinezheti zöldesre a baba székletét, de leggyakrabban a nagy mennyiségű táplálék, az anya által fogyasztott bizonyos étel és a meleg lehetnek a felelősek.
2009. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes,akkor teljesen normális.
2009. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Emésztése még nem annyira hatékony, az epefesték nem bomlik le teljesen, az adja a zöld színt. Normális dolog.
2009. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen anyatejes. Eddig sárga volt a széklete, ma pedig zöld, ezért aggódtam, de akkor nincs rá okom. Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 22. 14:00
 6/7 anonim ***** válasza:

13:51-es vagyok. Mégegy lehetőség eszembe jutott. Ha kicsit tovább áll a pelusban, akkor is lehet zöldes.

Az epefestékes variáció nekem azért nem szimpi, mert nem értem, hogy ha eddig le tudta bontani, akkor most miért nem. Persze van oka, mondjuk, ha anya olyat evett, ami miatt több epe termelődik, vagy ha sokat evett és amiatt termelődik a több epe. De ezeket fentebb leírtam.

2009. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig sarga volt es ma zold, az azt jelenti, keves volt a kaja, tobbet igenyel.
2010. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!