Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos kislányom a fürdésse...

Erdelyivick kérdése:

1 hónapos kislányom a fürdéssel már úgy ahogy megbarátkozott, de miután kivesszük a kádból, végig ordítja az öltözést és törölközést. Valami ötlet, hogyan szerettessük meg vele?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Fürdés után a babák fáradtak, valószínű ezért sírdogál. Próbálj ilyenkor beszélni hozzá, ha cumizik akor ilyenkor add neki oda. Nálunk ezek használtak, mert ugyanez volt a helyzet.
2012. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
majd megszokja. Még minden új neki. A legtöbb gyerek utál öltözködni elég sokáig. Azt csinálhatod, hogy finoman felitatod róla a nedvességet és közben sokat beszélsz neki, mosolyogsz (bár ha ordít, oda sem figyel). Azt is utálják, amikor a fejükön át kell húzni a ruhát, próbálj olyan ruhákat venni, ahol nem szűk a nyakkivágás.
2012. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, hiába adtunk neki cumit, akkor is üvöltött.

Én vettem egy hősugárzót, amivel a helységet befűtöttem. Mikor kivettük a kádjából egyáltalán nem sírt.


Nekünk 3 hónapba telet mire rájöttünk, hogy fázik.. érdemes kipróbálni.

2012. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én énekeltem a fiamnak, mindig egy dalt és attól teljesen megnyugodott. Illetve amikor kivettem a kádból és becsavartam a törölközőjébe, magamhoz öleltem, hogy érezze a közelségem.
2012. aug. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja igen, a fűtés jó ötlet, én emlékszem, 28 fokot csináltam mindig, mert nappal a melegben is két hosszúujjú+2 takaró volt a májusi babámon és még fogni is kellett. Ránéztem, már izzadtam. Nagyon fázósak a babák eleinte.
2012. aug. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi a fiamnàl hajszàritòval fujtuk a testét, nagyon szerette. Gondolom fàzott is, Meg a zugàs is megnyugtatta.
2012. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én kipróbáltam és visszatettem a vízbe , akkor megnyugodott.Köszöni szépen Ő nem akar kijönni.

Meleg körbeöleli és ismerős.

Ezért a megoldás az volt hogy nagy puha törölközőbe becsavartam és azonnal cicire tettem.

Akkorra már éhes is volt, így mindig megnyugszik,csak ezután kezdem bekrémezni ,masszírozást már nagyon szereti . Azóta nincs ordítás.

2012. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a mi lányunk is egy hónapos, eleinte a fürdést is utálta, rájöttünk, hogy túl világos van a fürdőben, kis lámpázunk most és így már szereti

öltözést ő is sírdogálással tarkítja, aztán rájöttünk, hogy a melegített krémmel masszázst szereti így ahogy kivesszük a kádból és bebugyoláljuk, én masszírozgatom, amíg a férjem a másik felét öltözteti

2012. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos ötletet, a hajszárítót ki fogjuk próbálni :-)
2012. aug. 18. 21:40
 10/10 A kérdező kommentje:
A hajszárítózás bejött :-) Köszi!
2012. aug. 19. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!