Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik jobb, a Premaxx Kenguru...

Melyik jobb, a Premaxx Kenguru (erszényes, vagy pedig a Babaslings? Link alul

Figyelt kérdés

Olyan szülők válaszát várnám, akik használták, használják. Meddig praktikus, újszülöttnek is tényleg kényelmes?


[link]


[link]


Rögtön újszülött kortól szeretném használni. Tudja valaki mi a különbség köztük? Méretben, anyagban, stb.


2009. júl. 23. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy őszinte legyek,én nem javaslom,tapasztalatból.Mi is babaerszényt vettünk,mert ezt divatosabbnak és nem utolsó sorban kényelmesebbnek véltem a baba számára!DE nem jött be,utálja,ordít ha beleteszem,teljesen meghajlik benne a kis pöttöm!4 hónapos,még egyszer sem tudtam beletenni úgy,hogy benne maradt volna!
2009. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is attól tartok, hogy meghajlik benne, bár írják, hogy ilyen magzati póz kényelmes elvileg a babának. Olyan kellene, amibe 1-2 hónaposként is tudom vinni, babakocsi nélkül, lépcsőn fel, lépcsőn le, kényelmesen.
2009. júl. 23. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok!Létezik olyan,amiben vízszintesen fekszik:

[link]

2009. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!