Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aukciós oldalon vásárolt...

Aukciós oldalon vásárolt Angelcare Captivához utángyártott töltő zacsi tényleg olyan jó, mint az eredeti?

Figyelt kérdés
Sajnos beszerzési és anyagi okok miatt áttértünk a hagyományos szemetezzsákra, azt rakom a vödörbe. Nem az igazi, bár jobb, mintha csak egy sima vödörbe raknám. Most találtam az egyik oldalon, és itt is írta valaki, hogy azt használja. Tényleg jó? Érdemes venni?
2009. júl. 24. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!!!

Én már kipróbáltam azt a zacsit,és nekünk nem vált be!Végül is olyan,mint a hagyományos szemeteszsák,csak ez olyan hosszúságú,mint az eredeti zacskó!


Csak éppen az a bibi,hogy a kakis pelusnak igen csak volt bukéja egy pár óra múlva,úgyhogy nem bír ki sok időt benne,így teljesen fölösleges volt nekünk!


Az eredeti zacsiból nem jön ki egyáltalán a kakis pelus szaga.

Annak a zacskónak más az anyaga,de ennek szerintem ugyanolyan az anyaga,mint a hagyományos zacskó!


De próbaként lehet kérni,és küldenek is neked,és ott megtapasztalhaod,hogy nektek jó-e!

2009. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor kipróbálom aztán majd eldöntöm mi legyen.
2009. júl. 25. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!