Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes anyatej/tápszer-es...

7 hetes anyatej/tápszer-es kisfiamnak reggel óta többször volt nagyon híg, erős szagú, sok széklete-hasmenés gyanús. Mit tudok tenni ez ellen? Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Eddig minden rendben volt vele, én sem ettem semmi olyat ami ilyet okozhatott.
2009. júl. 24. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom mit lehet neki adni de ha van rá lehetőséged vidd el az ügyeletre. Ez szerintem hasmenés az pedig nem játék egy ilyen pici babánál. Lázát mérted?
2009. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lázas, szerencsére. Hívtam a gyerekorvost, ő a Normaflore-t ajánlotta.... Próbálok neki sok folyadékot adni és remélem elmúlik.... :( Persze ha holnapra sem javul, akkor viszem ügyeletre. :(
2009. júl. 24. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Normaflore-t adj neki, mást nem tehetsz, mivel még ilyen pici. gyakran szoptass, nehogy kiszáradjon. remélem, nem lesz baj. Jobbulást!
2009. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!