Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Helyes ha a szopi mellett kap...

Helyes ha a szopi mellett kap tápszert egy 7,5 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert már nagyon kevés a tejem,szinte már nincs is,de mivel pótolni kell valamivel,hogy a vitaminokat megkapja,így a BEBA 2-es tápszert adom neki.Szerintem ártani nem ártok vele ugye?
2009. júl. 24. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

De, valószínűleg megmérgezed... Basszus! Hogy lehet ilyet leírni??? Szerinted a tápszeres babák anyukái mit éreznek?

Kérdésre válaszolva: mivel 1 éves koráig szüksége van a napi min. 500 ml tejalapú étkezésre, így ha nincs már tejed, akkor tápszert kell adnod neki. A többi étkezést már gondolom elkezdted kiváltani.

2009. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a szép válaszodat.Természetesen tudom,hogy kell 1 éves koráig adni tejalapút,de azt nem értem,hogy amit írtál a tápszeres anyukákról?!Hogy jön ez ide?Ha valaki valamit kérdez,légyszíves ezután törekedj a normális megválaszolásra!
2009. júl. 24. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártasz vele,sőt kell adni nekik kiegészítésnek+ szilárd táplálék 2-3 éves koráig. Tele vannak vitaminnal nyomelemekkel, nem mondom hogy nem csak üzleti fogás de én adok a gyerekemnek elmult 1 éves kap reggel este tápit emelett kap szilárd kaját.
2009. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Első vagyok. Erre gondoltam: "Szerintem ártani nem ártok vele ugye?" Teljesen úgy lehet értelmezni, mintha a tápszer adása valamiféle rossz cselekedet lenne. Hiszen nyilván a tápszeres babák anyukái sem ártanak a babájuknak... Ha pedig tudod a választ, miszerint 1 éves korig kell az a bizonyos mennyiségű tejalapú étkezés, akkor mi is a kérdés?
2009. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem,mert eddig de még most is szopik,és mellette persze kap mást is.De mivel alig van már tejem,és biztos nincs meg a fél liter naponta,így gondoltam,hogy kell a tápszeres kiegészítés is.De nem gond védőnőmet felhívtam,elmondtam neki,és kaptam rá normális választ,felvilágosítást.Természetesen ha muszáj akkor adok tápszert,tele van vitaminnal,csak azért írtam,hogy nem-e ártok vele,mert szopott majdnem fél évig,utána hozzátáplálás.Remélem így már érthető amit írtam,de azért köszi a választ,egy biztos ezentúl nem itt fogok kérdezni,hanem orvost,vagy védőnőt.Szép Napot!
2009. júl. 25. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!