Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik csecsemő- és gyerekkond...

Melyik csecsemő- és gyerekkondozásról szóló könyvet érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani olyan könyvet, amiben benne van a-tól z-ig minden mondjuk 0-3 éves korig? Pl amiben részletesen benne van a hozzátáplálás, a sorrendek, mennyiségek, azaz nem csak elméletben, de gyakorlatban is tudom hasznositani? Már van pár könyvem, de amikor a gyakorlati megvalósitásra kerül a sor, mindig az interneten kötök ki, legutóbb pl. azt kerestem, mennyi gyümölcs püré vált ki egy étkezést 4 hónaposnál, szóval olyan könyv kéne, ami nagyon konkrét, de modern (nem Dr. Spock). Köszönöm előre is!!
2009. júl. 25. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a kifogásod a Dr. Spock ellen - az a legjobb és leghasználhatóbb könyv, ami létezik.
2009. júl. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a kifogásom, hogy a hozzátáplálás rész a mai felfogássoknak egyáltalán nem felel meg, most beleolvastam, mit fogok belőle használni, hát semmit, mert ugye feles tej, higitott tehéntej, lisztleves, satöbbi 4 hónaposnak. Ugye ilyeneket nem akarok neki adni... A többi része ok, mert a gyerekbetegségek és az altatás nem változik, de érdekelne egy olyan kiadás, ami az elmúlt pár évben készült.
2009. júl. 25. 08:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézted már a kismamblog oldalon a letölthető nagy szakácskönyvet?

Vagy a babaszoba oldalon?

Igaz az utóbbi nem könyv, de jó.

2009. júl. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi! Egy "a" lemaradt :o) Kismamablog
2009. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnézem, köszi, de nem csak a táplálás kellene. Egy könyv mindenről :)
2009. júl. 25. 08:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elizabeth Fenwick: Kismamák Nagykönyve

A szülők gyakorlati kézikönyve a fogamzástól 3 éves korig.

Képekkel mutatja be, hogyan kell ellátni, ápolni, gondozni, etetni a babákat.(800 kép van benne). A gyerekbetegségek tünetei képekkel, mit kell tenni ilyenkor stb.. Nekünk nagyon bevált.

2009. júl. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. júl. 25. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!