Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van abban valami igazság,...

Van abban valami igazság, hogy aki első gyerekét nehezen szülte meg, annak a másodikat könnyebb lesz. Vagy fordítva, aki első gyerekét könnyebben szülte, annak a 2. szülés nehezebb?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 21:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

1. szülés 4 óra

2. szülés 25 perc (tényleg!)

3. szülés 50 perc

2009. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A lányommal 38 órát kinlódtam.(már vágni akartak)

Hát remélem,hogy majd a 2.baba könnyebben meglessz.Azt tudom,hogy most fogok fájdalomcsillapítót kérni.A lányommal nem akartam,de egy rémálom volt az egész.Talán most könnyebb,és szebb lessz..18/10 hetes km.

2009. aug. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A dokim azt mondta, hogy a 2. szülés ált könnyebb, de ebben nincs szabály, bármi lehet. Akinek könnyű volt az első, annak nem lesz attól nehezebb a 2. szerintem.

Én is csak reménykedni tudok, hogy valamivel könnyebb lesz, nekem is elég fájdalmas szülésem volt.

2009. aug. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt hosszú maga a vajúdás-szülés (6 óra vajúdás, 1 óra szülés), de az élmény beégett az agyamba és nem tudom valaha megemésztem-e annyira, hogy jöhessen a kistesó, pedig nagyon tesó-párti vagyok.Sajnos nálunk nem lehetett epidurált kérni, csak császárhoz adják.A fiam válla elakadt a köldökzsinórban és ötszöri nyomás után is visszahúzta, nem haladtunk semmit, nagyon kifáradtam, már három orvos és két szülésznő ugrált körülöttem, rajtam, aztán vákuummal szó szerint kitépték őt belőlem, senkinek nem kívánom...Hetekig alienfeje volt a fiamnak.Mondjuk hozzájárul még az első idők kínlódása is, tejelapadás és hasfájós ordítós nappalok-éjszakák sora.Most fél éves, imádom, ő a mindenem, de még mindig nem tudok mit válaszolni, ha felmerül a tesó kérdés...
2012. febr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!