Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már cumi.. Milyen?

Ha már cumi.. Milyen?

Figyelt kérdés
Latex, szilikon, játszós, alvós, szimmetrikus, ortódonikus... szupermárkás, dm-es, párszázforintos?

2012. aug. 29. 20:50
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Magyarán: mik a tapasztalatok, melyik a "jó" cumi?
2012. aug. 29. 20:51
 2/18 anonim ***** válasza:
Szilikon. MAM,
2012. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 3 babám van.

Nekünk az Avent cumik váltak be.

Tartósak, 2 db 1200 ft körül van, tehát nem is olyan vészes.

A fokaikat nem "bántotta"

2012. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A lényeg szempontjából mindegy, amit a gyerek elfogad. Vannak gyerekek akiknek mindegy, hogy milyen csak cumi legyen. Más gyerekek márka vagy típus függők. Nálunk csak egy bizonyos MAM jöhetett szóba és még véletlenül sem lehett fogója, mert az nem volt cumi a gyerek szerint.
2012. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
MAM-os cumit használunk.A fiam csak ezt fogadja el.De a gyerek orvos már közölte velem hogy el kell venni a cumit,mert a fogacskái előrébb állnak.(szerintem meg nem is állnak el,-na mindegy)16 hós amúgy
2012. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És azt tudjátok, h mi a különbség az alvós meg a játszós cumi között...? Mert bevallom, én sose néztem ilyen "különbséget"...vagy kellett volna?
2012. aug. 29. 21:02
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekünk is MAM cumijaink vannak.A latexet meg a szilikont is elfogadja a lányom. Szerintem nagyon praktikus az éjszakai fajtája, mert világít a sötétben és ha kiesik éjjel akkor nem kell villanyt kapcsolni, hogy a szájába adjam.:) 5 hónapos a lánykám.
2012. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
értem! Akkor semmi nagy különbség az alvósnál, csak hogy világít! Aha, köszi! már ezért érdemes volt kiírni a kérdést, ezt nem tudtam....
2012. aug. 29. 21:06
 9/18 anonim ***** válasza:

Pl. most tervezett a MAM egy új cumit.Nem olcsó, azt hiszem egy darab 1100-1200ft. Állítólag különösen fogbarát "fogszabályozós"! Ilyen:

[link]

Nem tom én sem mi a különbség az éjszakai meg a játszó cumi közt.Lehet, hogy csak az elnevezés..:)

2012. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

ez a MAMos uj cumi erdekes, lehet tenyleg van benne valami, hogy fogvedos

nekunk a fogszabalyzos valt be, a lanyom pont olyan alakura szivta ki a cicit, azonnal elvette, mas markaval csak jatszott

az hogy szilikonos e vagy latexos rajtad mulik, a szilikonos kemenyebb, de tartosabb, a latexos puhabb, jobban szeretik a babak, de eleg hamar ragadni kezdenek, es olyankor mar neha a babak nem akarnak ujat elfogadni

a jatszos meg alvos kozott meg tenyleg csak az a kulonbseg, hogy az ejjeli vilagit

2012. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!