Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hamarosan kicsi lesz a hordozó...

Hamarosan kicsi lesz a hordozónk, ajánlanátok gyerekülést ami nem százezres tétel, de megbízható? Lehetőleg ne 18 kg-ig, hanem nagyobbat már, és dönthetőt.5 hónapos múlt, még nem tud ülni. Leírnátok nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 21:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Gondolom az a baj, hogy a lába bele ütközik az ülés háttámla részébe!

Igazat adok a kérdezőnek, nem mindeggy hogy a gyereknek felfelé áll a lába, mert ott az ülés háttámlája, vagy pedig lefelé lóg ha nagyobb ülésébe menetiránynak megegyezően van a baba!

2012. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
de nem áll felfele a lába, mert felhúzza magának.
2012. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Elnèzést akkor.Ha valami venni akarok mondjuk például űlést elòtte közvéleménykutatàs gyanánt érdeklődőm,de az ilyen fontos kérdèsekben evidens,hogy megkérdezek egy hozzá èrtő szakembert isFòleg ha a gyerekemrõl van szò.Csak rátalaáltam erre az oldalra,és gondoltam érdeklődöm.Elnézést a goromba hangnemért.
2012. szept. 4. 23:17
 14/16 anonim ***** válasza:

Van 0-25-ös autósülés itt, amit menetiránnyal megegyezően és ellentétesen is be tudsz kötni.


Mi 15 hónapos koráig használtuk a hordozót, én nagyon szerettem, pedig már nagyon kilógott a lába. Viszont hatalmas előnye, hogy rá lehetett tenni a babakocsira, a bevásárlókocsira. Ez nagyon praktikus, mert mindig elalszik az autóban, de így intézhetem a dolgom. "Visszasírom" azt az időt, én nem sietnék a helyedben.


De itt pl. sok ülést találsz:


[link]

2012. szept. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Semmi gond.

Nektek ha tényleg ilyen hamar kinöné akkor egy 0-18kg-os kéne a kb 4 éves korig jó lesz.

Én is azthittem mikor kilógott a lába, hogy kinőtte akkor kérdeztem meg a szakembereket és mondták hogy nem.

Én most fogok egy 9-25kg-sat venni külföldről (sajna itthon nincs) ami háttal beköthető akár 25kg is.

2012. szept. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekünk Espiró optima van 0-25kg,a kisfiam 7 hónapos korában vettük.Most 2 éves és továbbra is nagyon jó.Háttal is beköthető,több fokozatban dönthető,és nagyon kényelmes még egy ülni nem tudó pici babának is.Szerintem nézd meg a neten hogy milyen.
2012. szept. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!