Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma éjjel 7,5 óra alvás után...

Ma éjjel 7,5 óra alvás után (úgy hogy este 70 ml tápszert evett a fiam) nem volt pisis a pelus.9 hetes. Volt valakinek ilyen? Este alig evett a szokásoshoz képest. Reggel hívom a védőnőt is, de kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 05:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát egy párszor!:)

Bár én nem hívtam ezért senkit!

Nekik is lehet olyan,hogy nem éhesek annyira.

2012. szept. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
volt ilyen,persze.lehet,nem éhes annyira.szerintem ha nem eszik következő 2-3 alkalommal sem,akkor hívd a védőnőt.
2012. szept. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Majd most pisil egy nagyot.:)

Figyeld tovább. Lehet majd most bepótolja az evést.:)

2012. szept. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rendszeresen csinál ilyet és volt úgy hogy 200ml-t evett sete 9kor és reggel 7 kor semmi. Aggódtam nyomtam a teát a tápszerre reggel és akkor pisilt egy csomót. Már 5 hós a jövőhéten és elfogadtam hogy ő ilyen a lányom fele vagy negyed ennyit evett ivott és volt mindig pisi. Ne aggódj a védőnő úgyis beparáztat.
2012. szept. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nem arra gondoltam, hogy keveset eszik (ilyen van többször is), hanem hogy nem pisil. De reggelre volt pisi az éjszakai kaja után.

Amúgy az a tippem, hogy a tápszer is bekavarhatott, mert kb 2 naponta kapnak tápszert a tesóval, a többi anyatej. Mondjuk a tesó ő pisilt. De hát kétpetéjűek lehet ezért is van különbség... de lehet hogy tévedek! :) Köszönöm a válaszokat mégegyszer.

2012. szept. 7. 09:21
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es, legalább könnyű lesz az ágytisztaságra nevelni:)
2012. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jaj, azért mert ikrek, nem kell egyszerre pisilniük.
2012. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!